“Advanced Graphic Design” 17+. About

“Advanced Graphic Design” 17+. About

Якщо ви вирішили стати графічним дизайнером, але не знаєте з чого розпочати, то курс “Advanced Graphic Design” 17+ розроблений спеціально для вас.

       Детальніше        

Головна особливість курсу  – це орієнтація на розвиток практичних навичок, а не сухий виклад теорії. Для цього в кінці кожного заняття ви будете отримувати домашнє завдання, яке необхідно виконати.

Не потрібно вводити себе в оману, що “Я прочитаю – послухаю – подивлюся – все запам’ятаю і зможу застосовувати на практиці”.

Насправді, людина запам’ятовує 10% прочитаного, 40% побаченого і 80% того, що проробила на практиці.

В даний час існує проблема перенасичення інформацією, коли у вільному доступі є величезна кількість матеріалів. Люди дивляться безліч тренінгів, курсів, вебінарів, але не встигають все вивчити та застосувати знання на практиці і вже хапаються за наступний навчальний матеріал.

Риючись в нескінченній кількості відео на ютуб і намагаючись знайти щось вартісне для вивчення, ви втрачаєте безліч часу, заплутуєтесь в матеріалах псевдогуру та перенасичуєте інформацією власний мозок. Такий стан порівнюють з «повінню», маючи на увазі, що навіть якщо ви не тонете в потці інформції з головою, як мінімум,  ви не можете з ним впоратися.

У підсумку – в голові хаос, кількість отриманих знань прямує до мінус нескінченності і зрушень в навчанні не відбувається.

Насправді, в інтернеті можна знайти величезну кількість безкоштовної інформації, якої буде достатньо для старту, потрібно тільки вміти шукати і відокремлювати зерна від плевел.

Наші курси створені для того, щоб не витрачати час на пошуки і фільтрацію, а також особисті дослідження і експерименти. Для вас вся інформація систематизована та розкладена по полицях, розроблені практичні завдання для закріплення матеріалу та кожне заняття записано на відео, щоб мати змогу повторити, а заняття проводить справжій дизайнер-практик.

І пам’ятайте – навіть маленьке вміння завжди можна розвинути, головне – бажання! Успіх – це 10% таланту і 90% праці!


Форма для реєстрації

Записатись на курс