Набір на літні курси 2023!

Набір на літні курси 2023!

Літні інтенсивні курси для учнів, у яких є схильність до інформаційних технологій, є вільний час влітку для цікавих та ефективних занять за комп’ютером – це унікальна можливість пройти піврічну або річну програму лише за 2-3 місяці за рахунок великої кількості занять щомісячно та інтенсивному темпу.

Наші студенти самі обирають формат навчання – навчатись можна не лише в облаштованій аудиторії в центрі Вінниці, а й онлайн. Є можливість додатково переглянути ще раз відео заняття та виконати практичне завдання  в домашніх умовах.

Для всіх учнів – перше заняття – пробне.

Записатись на курс

Чекаємо вас за напрямками:

Програмування Python Advanced. Літній інтенсив (12-17 років)

На цьому курсі детально досліджуватимуться функціональні можливості Python та використовуватимуться потужні бібліотеки – PyQt6 та Pygame.

На курсі юні студенти будуть розробляти стильні та функціональні графічні інтерфейси для програм з допомогою PyQt6, що дозволить творити вражаючі застосунки зі зручним та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом: кнопки, поля введення, меню та багато іншого!

З допомогою Pygame можна буде відчути магію розробки ігор. Це стрибок у світ геймдеву: створення графічних об’єктів, керування рухом персонажів та багато іншого.

       Детальніше        


Програмування Python. Літній інтенсив (11-19 років)

Python – гнучка, сучасна мова програмування, що використовується  в сучасних напрямках: машинне навчання, штучний інтелект, робототехніка, кібербезпека.

       Детальніше        


Web Design UI/UX. Літній інтенсив (12-17 років)

Розробка сучасного та затребуваного дизайну, графіки для брендування: логотипи, іконки, типографіка, проєктування дизайнів web-сайтів та користувацьких інтерфейсів,  підготовка макетів для верстки, використання модульних сіток, застосування теорії кольору та композиції на практиці.

       Детальніше        


Візуальне програмування. Літній інтенсив (8-11 років)

Програмування ігор, анімацій, створення дизайну, перші кроки в програмуванні, розвиток креативності, аналітичного мислення.

       Детальніше        


Програмування C++. Літній інтенсив (13-19 років)

Сфери використання: створення драйверів, антивірусних програм, графічних редакторів, ігор.

На курсах ми надаємо базу, концепції програмування.

Програмувати буде цікаво, якщо аналітичний склад розуму та схильність до математики.

       Детальніше        


3D-моделювання. Літній інтенсив (11-17 років)

3D Modeling всюди: в медіа, ігровій індустрії, медицині, дизайні, промисловості.

На курсі діти  моделюють тривимірні об’єкти в Blender, налаштовують світло, тіні та створюють надзвичайні 3D motion анімації.

       Детальніше        


Photoshop. Літній інтенсив (11-17 років)

Курс для творчих дітей, які цікавляться дизайном, мають візуальне мислення або ж люблять малювати та бажають спробувати себе в напрямку графічного дизайну.

Adobe Photoshop – базова програма Computer Graphic для роботи з растровою графікою.

Знайомство з професією дизайнера, створення візуального контенту: від рекламної продукції до елементів сайтів.

Photoshop дозволяє зробити правильну тонову і колірну корекцію зображень, робити фотомонтаж,  ретуш та  розробляти фотоарт, створювати колажі, анімацію, розробляти графіку для Youtube-каналу та соціальних мереж на професійному рівні.

       Детальніше        


Base IT. Літній інтенсив (9-17 років)

Використання базових програм, створення документів, таблиць, презентацій, робота з онлайн-сервісами, графікою, створення відео. Все, що необхідно уміти кожній сучасній людині.

       Детальніше        


 

Інші напрямки формуються за запитом.

Навчання в аудиторії та онлайн.

В New IT School всі учні займаються важливими заняттями, що приносять задоволення, розвивають, роблять щасливими.