Соціальний проєкт «Нескорені духом».

Соціальний проєкт «Нескорені духом».

До Міжнародного дня людей з інвалідністю департамент соціальної політики Вінницької міської ради ініціює соціальний проєкт «Нескорені духом».

У партнерстві з ІТ-школою «New IT School» 10 перших учасників проєкту мають змогу отримати сертифікат на безкоштовне навчання за напрямом Excel Professional в ІТ-школі «New IT School».

Ми запрошуємо для участі жителів нашої громади віком 17+, які досягли успіху в одній або декількох сферах діяльності для того, щоб вони поділились своїми думками, поглядами, мріями, здобутками.

Їхні реальні життєві історії про те, як не опускати руки, бути вимогливим до себе, упевнено прямувати до мети й приносити користь суспільству, будуть покладені в основу мотиваційного сюжету та низки тематичних дописів у соціальних мережах.

Це допоможе підтримати тих, хто перебуває в стані кризи та постійних стресів через проблеми, пов’язані з інвалідністю, а також запалити в їхніх серцях вогонь та подарувати надію на щастя.

Мета цієї ініціативи – показати реальні приклади людей, які продовжують жити наповну попри інвалідність. Чимало відомих особистостей, маючи серйозні проблеми зі здоров’ям, не зупинились і довели собі та світу, що інвалідність – не обмеження, а новий простір для досягнень. Про це засвідчують історії їхнього життя.

Учасників проєкту нагородять спеціальними сертифікатами, які дадуть можливість безкоштовно пройти курс навчання за напрямом Excel Professional в ІТ-школі «New IT School» та отримати документ про закінчення курсів: фірмовий Сертифікат New IT School відповідного з навчальним курсом, що підтверджує термін навчання та отриманий рівень знань.

Ініціатива орієнтована на вінничан та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю, які зареєстровані на території Вінницької міської територіальної громади та мають вік від 17 до 60 років.

Учасниками проєкту можуть стати перші 10 кандидатів, які надішлють своє фото та лист із власною історією успіху (15-20 речень) на електронну адресу: PavlyukOV@vmr.gov.ua та завчасно зареєструються тут.

Заявки приймають до 16:00 год. 30 листопада 2023 року.

Координаторка заходу та контактна особа: Павлюк Оксана Володимирівна, тел.: 50-86-92