Стартуємо взимку 2024

Стартуємо взимку 2024

IT курси для дітей, підлітків та дорослої аудиторії 17+

Наші студенти самі обирають формат навчання – навчатись можна не лише в облаштованій аудиторії в центрі Вінниці, а й онлайн. Є можливість додатково переглянути ще раз відео заняття та виконати практичне завдання  в домашніх умовах. Для всіх учнів – перше заняття – пробне.


 

Програмування Python.  (11-19 років) Python – гнучка, сучасна мова програмування, що використовується  в сучасних напрямках: машинне навчання, штучний інтелект, робототехніка, кібербезпека.

       Детальніше        

Розпочати своє залучення до світу графічного мистецтва слід з програм пакету Adobe – Phoptoshop та Illustrator на курсі «Графіка та дизайн». Створення приголомшливих ілюстрацій та графіки, найкорисніші техніки та методики роботи з графікою.

       Детальніше        


На заняттях курсу «3D-моделювання BASE BLENDER» у New IT School діти вчаться моделювати тривимірні об’єкти і самостійно розробляти ігрову 3D-графіку. Інтерес до 3D-моделювання  проявляється завдяки найбільшим індустріям розваг – це кінофільми та комп’ютерні ігри.

       Детальніше        


Для кожного – персональний ноутбук. Перше заняття – пробне.

Формати навчання: – живе навчання в аудиторії – онлайн-навчання в реальному часі – дистанційно студенти мають доступ до відео-матеріалів занять та практичних робіт всіх занять Зареєструйтеся у формі за посиланням нижче.


Записатись на курс

 

Стартують професійні курси для дорослих 17+

Web design UI/UX (17+)

👉Запрошуємо дорослу аудиторію на комплексний курс “Web design UI/UX” 17+ з вивченням основного стеку технологій для дизайнера: Photoshop, Illustrator, Figma. Хочете навчитися створювати красивий та функціональний дизайн для сайтів та веб-інтерфейсів, що забезпечуватимуть високу користувацьку зручність?

Тоді курси “Web UI UX Design” – для вас! Наші курси допоможуть вам зрозуміти, як створювати ефективний та привабливий дизайн веб-інтерфейсів, як використовувати кольори, типографіку та інші елементи дизайну для створення найкращої користувацької взаємодії.

Тренер курсу – це професіонал у сфері дизайну з багаторічним досвідом роботи в індустрії.

       Детальніше        


Web development (17+)

👉Бажаєте навчитися створювати професійні веб-додатки та сайти? Тоді наші курси “Web Development” зі стеком технологій HTML5, CSS3, Bootstrap, Vanilla JS, jQuery, Node.js, Svelte.js, Axios, SCSS, PHP, SQL, MySQL, Composer та Laravel – саме те, що ви шукали!

Після проходження наших курсів, ви зможете розробляти веб-додатки та сайти з використанням сучасних технологій та інструментів, що дозволить вам створювати якісні продукти, які задовольнятимуть потреби користувачів. Наші викладачі – це професіонали у сфері веб-розробки з багаторічним досвідом роботи. Вони допоможуть вам зрозуміти та засвоїти ключові концепції та техніки розробки веб-додатків та сайтів.

       Детальніше        


Формати навчання:

  • живе навчання в аудиторії
  • онлайн-навчання в реальному часі
  • дистанційно студенти мають доступ до відео-матеріалів занять та практичних робіт для всіх занять

Форма для реєстрації

Записатись на курс


 


Поділіться із друзями – навчатися разом цікавіше!

Тел: 0930413818 Тел: 0684853965 Telegram-канал