LinkedIn профіль

LinkedIn профіль

LinkedIn – це професійна соціальна мережа, яка дозволяє шукати роботу, закривати вакансії компаніям, шукати клієнтів, відстежувати події та вакансії в компаніях, розширювати професійну мережу контактів та проходити професійне LinkedIn Learning.

✴️ Профіль в LinkedIn є цільовою сторінкою фахівця, що дозволяє керувати професійним іміджем.  Це відмінний спосіб повідомити людям, ким ви є, що з себе уявляєте і чим цікавитеся.  Він є вашою візитною карткою чи онлайн резюме і допоможе людям знаходити вас, тому переконайтеся, що профіль заповнений і описує вас належним чином.

❗️Поради щодо створення ефективного профілю в LinkedIn:

#️⃣ ФОТО

Додайте професійну фотографію.  Якісна фотографія у профілі робить його переконливішим і допомагає вам виділитися.

#️⃣ ЗАГОЛОВОК

Ваш заголовок створюється, коли ви додаєте до профілю інформацію про свої посади.  Ви можете змінити його, щоб заголовок підкреслював вашу спеціалізацію або краще характеризував вашу особистість.

#️⃣ ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

Даний розділ повинен надавати людям інформацію про ваше покликання, мотивацію та навички.  (1-2 абзаци).

#️⃣ ВІДОМОСТІ ПРО РОБОТУ ТА ОСВІТУ

Варто додати та вказати релевантні сертифікати та дипломи. Ваш профіль завжди повинен містити всю актуальну інформацію про вашу трудову діяльність відповідно до ваших поточних професійних цілей. Ви також можете додати мультимедійні зразки своїх робіт для надання швидкого доступу до вашого трудового портфоліо (це можуть бути посилання на приклади робіт, презентації чи відео, що описують ваш досвід роботи.)

#️⃣ НАВИЧКИ

Список актуальних навичок у вашому профілі дозволить вам продемонструвати свої здібності іншим учасникам, колегам і рекрутерам. Ваші контакти можуть підтвердити навички.  Таке підтвердження збільшить ваші шанси скористатися можливостями, пов’язаними з наявними навичками. Заповнений профіль LinkedIn підвищить ймовірність знаходження вас іншими учасниками та появу вашого профілю в результатах пошуку.

Старт нових груп. Курс “QA Manual”

       Детальніше