Space Apps Challenge Vinnytsia

Space Apps Challenge Vinnytsia

Space Apps Challenge Vinnytsia | 2019 | Hosted by ElifTech

ЩО ТАКЕ Space Apps?

Space Apps – щорічна ініціатива НАСА, організована у співпраці з Booz Allen Hamilton, Mindgrub і SecondMuse.

Міжнародний космічний хакатон залучає щороку тисячі громадян по всьому світу, щоб використовувати відкриті дані НАСА для створення інноваційних рішень, щоб вирішити проблеми, з якими стикається людство на Землі та в космосі. Космічні програми надихають місцеві громади збиратися разом, інтенсивно мислити та створювати рішення важливих проблем.

Space Apps надихає на співпрацю, креативність і критичне мислення, стимулює інтерес до науки і досліджень Землі і космосу, а також сприяє зростанню нового покоління вчених, технологів, дизайнерів та інженерів. Управління космічними програмами здійснюється Відділом наук про Землю, Управління по науковим місіям в штаб-квартирі НАСА у Вашингтоні, округ Колумбія.

З моменту свого створення у 2012 році Space Apps  NASA – став найбільшим світовим хакатоном для програмістів, вчених, дизайнерів, технологів, підприємців, що залучає тисячі людей світу для роботи з даними NASA з відкритим кодом у 48-годинному спринті. Команди співпрацюють, щоб відповісти на деякі найактуальніші виклики на Землі та в космосі.

У Space Apps 2019 взяли участь понад 29 000 учасників на 225 заходах у 71 країні.

Space Apps Вінниця 2019 відбувався 19, 20 та 21 жовтня. 99 особи долучились до Міжнародного виклику космічних програм у Вінниці!

Організатором хакатону Space Apps NASA у Вінниці є IT компанія ElifTech.

Вінницька частина найбільшого хакатону планети!

Пишаємось нашим викладачем курсу Web development Несеном Андрієм, що брав активну участь в проведенні хакатону.

Також з гордістю спостерігаємо за випускниками-програмістами New IT School, що активно беруть участь в хакатонах, зокрема і Space Apps NASA,  та інших різноманітних конкурсах і розвивають ІТ Вінниці.

Місцеві результати, включаючи роботу 19 команд, можна знайти тут:

Результати Space Apps Вінниця 2019