Набір на літні інтенсивні курси 2024!

Набір на літні інтенсивні курси 2024!

Розкрийте потенціал вашої дитини цього літа з інтенсивними комп’ютерними курсами!

Шукаєте захоплюючий і корисний спосіб провести літо для вашої дитини? Наші літні інтенсивні комп’ютерні курси – це відмінний варіант для розвитку навичок у цифровій сфері!

Від дизайну до програмування: ми пропонуємо широкий спектр курсів, що підходять для будь-якого рівня підготовки та різного віку від 8 до 17 років. Можна вивчити основи програмування, створення комп’ютерної графіки, 3D дизайну та багато іншого.

Наші викладачі – це досвідчені фахівці, які надихнуть вашу дитину та допоможуть їй освоїти нові навички з комфортом і задоволенням.

Літні інтенсивні курси для учнів – це унікальна можливість пройти піврічну або річну програму лише за 2-3 місяці за рахунок великої кількості занять щомісячно та інтенсивному темпу.

Наші студенти самі обирають формат навчання – навчатись можна не лише в облаштованій аудиторії в центрі Вінниці, а й онлайн. Є можливість додатково переглянути ще раз відео заняття та виконати практичне завдання  в домашніх умовах.

Для всіх учнів – перше заняття – пробне.

Записатись на курс

Реєструйте свою дитину вже сьогодні і допоможіть їй розкрити свій потенціал у світі технологій!

Нехай це літо стане для вашої дитини часом відкриття нових можливостей та незабутніх вражень на наших комп’ютерних курсах!

Чекаємо вас за напрямками:

Програмування Python. Літній інтенсив (11-19 років)

Python – гнучка, сучасна мова програмування, що використовується  в сучасних напрямках: машинне навчання, штучний інтелект, робототехніка, кібербезпека.

       Детальніше        


Програмування Java. Літній інтенсив (13-19 років)

Java відносно проста у використанні мова програмування. Це мова високого рівня. В даний час Java використовується для створення сайтів і додатків банків, суперкомп’ютерів, мобільних телефонів, різних побутових приладів, для розробки desktop додатків і серверних систем web-сайтів. Крім того, додатки Android також розробляються з використанням Java.

На курсах ми надаємо базу, концепції програмування.

Якщо ви любите математику, мислити, аналізувати, не шукаєте легких шляхів і мрієте стати програмістом, New IT School (Vinnytsia, Ukraine) запрошує на навчальний курс “Програмування JAVA” 13+

       Детальніше        


Photoshop. Літній інтенсив (11-17 років)

Курс для творчих дітей, які цікавляться дизайном, мають візуальне мислення або ж люблять малювати та бажають спробувати себе в напрямку графічного дизайну.

Adobe Photoshop – базова програма Computer Graphic для роботи з растровою графікою.

Знайомство з професією дизайнера, створення візуального контенту: від рекламної продукції до елементів сайтів.

Photoshop дозволяє зробити правильну тонову і колірну корекцію зображень, робити фотомонтаж,  ретуш та  розробляти фотоарт, створювати колажі, анімацію, розробляти графіку для Youtube-каналу та соціальних мереж на професійному рівні.

       Детальніше        


3D-моделювання. Літній інтенсив (11-17 років)

3D Modeling всюди: в медіа, ігровій індустрії, медицині, дизайні, промисловості.

На курсі діти  моделюють тривимірні об’єкти в Blender, налаштовують світло, тіні та створюють надзвичайні 3D motion анімації.

       Детальніше        


Візуальне програмування. Літній інтенсив (8-11 років)

Курс включає створення 3D-дизайну та кодування в Tinkercad.

“Tinkercad” – це потужний інструмент для 3D-моделювання та дизайну, який легко вивчити навіть початківцям. Ваша дитина дізнається, як створювати різноманітні об’єкти, від іграшок до архітектурних макетів, і розвивати свою творчість у віртуальному просторі.

       Детальніше        


Base IT. Літній інтенсив (9-14 років)

Використання базових програм, створення документів, таблиць, презентацій, робота з онлайн-сервісами, графікою, створення відео. Все, що необхідно уміти кожній сучасній людині.

       Детальніше        


 

Інші напрямки формуються за запитом.

Навчання в аудиторії та онлайн.

В New IT School всі учні займаються важливими заняттями, що приносять задоволення, розвивають, роблять щасливими.