ІТ освіта Вінниці

ІТ освіта Вінниці

Протягом листопаду 2019 року Вінницькою ІТ-асоціацією спільно з ІТ компаніями Вінниці: Delphi Software,  Astound Commerce, ElifTech, Infopulse, Winstars Technology LLC, Exadel Ukraine, Letyshops, Pillar;

технічними університетами: Донецьким національним університетом імені Василя Стуса, Вінницьким національним технічним університетом

та ІТ школами м.Вінниці було реалізовано соціальний проект з профорієнтаційною метою, що допоможе учням зрозуміти своє покликання і стати успішними ІТ-шниками в рідному місті Вінниця.

Фахівці ІТ-індустрії проводили лекції в усіх школах  та запрошували молодь обрати ІТ та навчатись за ІТ-напрямом.

Школи Вінниці відвідали реальні працівники топових ІТ-компаній і розповіли, як почали працювати в ІТ компанії та з чого розпочати ІТ-навчання.

Підсумком проекту став захід в «Місті змістів», що відбувся 29 листопада 2019 р., на якому учням було презентовано ІТ школи м.Вінниці.

Дуже раді, що  IT-Association Vinnytsia зібрала таку відмінну аудиторію молоді, зацікавленої IT-технологіями на підсумковому заході даного соціального проекту.

Говорили про розвиток ІТ та ІТ освіту Вінниці. Дякуємо за запрошення IT-Association Vinnytsia та можливість презентувати нашу New IT School (Vinnytsia, Ukraine).

Ми переконані, що тільки з якісним освітнім інструментарієм наша молодь отримає більш гідну, якісну освіту, і врешті-решт залишатиметься працювати тут, щоб розвивати Україну.

Віримо в те, що саме свідомий вибір професії робить людину щасливою.

Для підлітків важливо зрозуміти чим вони хочуть займатись в житті, яку професію отримати. Тому що пошук себе в професійній діяльності і усвідомлення, що займаєшся не тим в 35 багатьом людям дається дуже важко.

Освіта- це ядро, основа всього, а у нашої молоді дуже амбітні цілі.

Наша спільна мета – сприяти розвитку нового формату IT-освіти.

Шукайте свою школу на фото. Шукайте знайомих ІТ-шників на фото.