Advanced Graphic Design (17+)

Advanced Graphic Design (17+)

icon-07 

Тривалість

3 місяці

icon-08 

Вимоги

Впевнене володіння ПК, творчі здібності.

icon-09 

Вік

17+ років

icon-10 

Графік

Вт.19.00-20.30, Сб.18.00-19.30

icon-11  

Вартість/міс

1700 грн/міс

icon-13 

Старт

10 квітня 2018р.

запис на навчання

Графічний дизайн використовується в web дизайні, рекламі, видавничій діяльності, при створенні кінофільмів, на телебаченні, в сфері public relations для підтримки сприятливого іміджу фірм. Його заслужено називають комунікаційним дизайном. Графічний дизайн – це унікальний вид мистецтва, це візуальні повідомлення від короткого рекламного блоку до багатосторінкового видання, це творча діяльність, заснована на синтезі мистецтва і точного прагматичного розрахунку, ціль якого – збагачення візуального комунікаційного простору.

Викладач: не просто вчитель, а професійний дизайнер провідної поліграфічної компанії Вінниці, автор власних проектів, постійно працює на великих проектах в якості головного дизайнера і готовий поділитися з Вами своїм досвідом

Тип документа, що видається: Після завершення всього курсу, студенти отримають фірмовий сертифікат про закінчення курсів, який підтверджує кваліфікаційний рівень.

Програма курсу – це поєднання теоретичних лекцій та великої кількості практики, виконання домашніх робіт, сертифікаційного проекту.

Vinnytsia IT School дає унікальну можливість у стислі терміни освоїти необхідні знання та практичні навички для успішної кар’єри графічного дизайнера. Основні завдання графічного дизайнера – це здатність генерувати нові ідеї і втілювати їх в реальність. Ми відкриваємо нові можливості та перспективи у сфері ІТ для дизайнерів.

Основна мета курсу –  навчити мислити як дизайнер, вирішувати завдання, поставлені перед дизайном. Створити фундамент для особистого розвитку і максимально розкрити творчий потенціал кожного студента, розвиток візуального мислення і творчих здібностей для створення унікальних речей і генерації ідей.

Результати навчання:

  • Поглиблені практичні і теоретичні знання і навички для кар’єри в області графічного дизайну: поліграфічний дизайн, елементи web, UI/UX дизайну.
  • Професійне володіння техніками графічного дизайну, розвиток дизайн-мислення «Ідея & Розробка».
  • Створення елементів дизайну, розробка проектів.
  • Впевнена робота з програмним забезпеченням: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator
  • Особисте портфоліо дизайнера для демонстрації Ваших талантів роботодавцю!

Навчальний план


Adobe Photoshop
Adobe Illustrator

Залиште заявку, натиснувши на кнопку “Записатись на курс”, оповіщаючи нас про Ваше бажання навчатись в Vinnytsia IT School, і наш адміністратор обов’язково Вам зателефонує.

Записатись на курс


Роботи викладача

Дизайн сайтів

Дизайн меню

Рекламна продукція

Дизайн постерів

Візитні картки

Записатись на курс