Що отримують випускники, закінчивши курс “Web development”

Що отримують випускники, закінчивши курс “Web development”

Стек технологій: HTML5 + CSS3 + Bootstrap, адаптивна верстка по Figma, JavaScript + JavaScript Framework (Vue.js, React, Svelte.js – на вибір), PHP + MySQL + Laravel

Навички Frontend-розробника.

Вони володіють HTML5, CSS3, та Bootstrap для створення структури та стилізації веб-сторінок, а також адаптивної верстки, що дозволяє їм створювати веб-сайти, які виглядають добре на будь-яких пристроях.

JavaScript та Framework.

Вони мають знання JavaScript, а також можуть обирати між популярними фреймворками, такими як Vue.js, React або Svelte.js, для розробки динамічних інтерактивних веб-застосунків.

Розробка серверної частини.

Знання PHP та MySQL для створення та керування базами даних, а також  Laravel, один із найпопулярніших фреймворків PHP, що дозволяє швидко створювати  веб-застосунки з гнучкою архітектурою.

Професійні навички та співпраця.

Можуть співпрацювати з іншими дизайнерами та розробниками для створення повноцінних веб-проєктів, адаптуючи макети з Figma.

Можливості для кар’єрного зростання.

Їхні знання та навички дозволяють їм працювати як фронтенд-розробниками, бекенд-розробниками або використовувати повний стек технологій та знаходити роботу у веб-стартапах, агентствах, продуктових компаніях Tech та IT компаніях.


Форма для реєстрації

Записатись на курс