Старт комп’ютерних курсів для дітей

Старт комп’ютерних курсів для дітей

У всьому світі щосекунди створюються океани контенту, інформаційні хвилі змінюють одна одну, фейки плодяться з блискавичною швидкістю – тому варто розбиратись в ІТ.

Всі ми в школі вивчали біологію, але не всі стали біологами. Проте без цих знань наші уявлення про навколишній світ були б неповними.

В ІТ точно так само – наш світ настільки змінився, що без інформаційних технологій уже неможливо. І щоб в повній мірі зрозуміти, як влаштований цей новий світ, потрібно вивчати та практикуватись в ІТ. Раніше ми розбирались: чому листя зелене? як утворюється кисень?

Зараз нам потрібно розбиратися ще в роботі онлайн-сервісів та мобільних додатків. Так, всі діти знайомі з гаджетами, безкінечно сидять в інтернеті. Але навики користування різноманітними програмами, навики програмування дозволять дитині заглибитися в процеси, зрозуміти їх структуру і роботу.

Можливо, не всі стануть ІТ-шниками, але знання, здобуті на ІТ-курсах, зроблять життя більш усвідомленим та комфортним.

З початком нового року у New IT School стартують комп’ютерні курси:

  • “Програмування Python” (11+ років)
  • “Програмування C ++” (13+ років)
  • “Графіка та дизайн” (Photoshop, Illustrator) 11+р.
  • “Web desig UI/UX ” 12+р. (Figma, Tilda)
  • Також можна приєднатись до курсів:  MS Office (10-17 років) та Візуальне програмування(8-11 років)

“Програмування Python (11+ років)” є одним із популярних напрямів у New IT School!

Мова програмування Python гнучка, сучасна та популярна мова, яка використовується практично у всіх областях нового покоління. Це саме та мова, з якої варто починати вивчати програмування. Завдяки своїй простоті і елегантності, Python дозволяє новачкам не вникати у величезну кількість складних програмних понять і конструкцій, властивих іншим мовам.

Навчитися програмувати – однозначно складно. Важливою перевагою при вивченні програмування є аналітичний склад розуму та любов до математики.

       Детальніше        


Програмування C ++ (13-17 років)

Мова С++ чудово  підходить для вивчення принципів об’єкто–орієнтваного програмування – що є основою будь якої сучасної мови програмування (Java,C#,Objectiv-C,PHP,JavaScript …).

Нащадками С ++ стали С # та Java. С ++ можна назвати універсальною мовою програмування, оскільки майже всі професійні програмісти знайомі з С ++.

Вивчивши С ++, ви отримаєте фундаментальні знання, які дозволять вам освоїти будь-які аспекти сучасного програмування. Програмування вимагає від людини вміння добре мислити, логічно думати, а також наполегливості та терпеливості.

Найкращий спосіб вивчення мови програмування – це, звичайно ж, практика. У нас її – максимум.

       Детальніше        


“Графіка та дизайн”(11+ р.) – цікавий та сучасний напрямок для творчих дітей.

Вивчення графічних редакторів Photoshop, Illustrator, основ дизайну, композиції, типографіки, колористики, проектування.

Дизайн – розвиває навички візуального мислення, сприяє розвитку креативності та творчого потенціалу. Комп’ютерна графіка стала невід’ємною частиною багатьох професій: творчих і технічних. На заняттях курсу діти втілюють на екрані свої ідеї та фантазії за допомогою графіки, здобувають зоровий та інтелектуальний досвід, що вимагає активної роботи свідомості.

       Детальніше        


“Web desig UI/UX” 12+р. – сучасний дизайн, що блискавично набирає обертів.

Вивчення базових інструментів web-дизайнера: від Figma до Tilda.

Розробка сучасного та затребуваного дизайну, графіки для брендування: логотипи, іконки, типографіка, проектування дизайнів web-сайтів та користувацьких інтерфейсів,  підготовка макетів для верстки, використання модульних сіток, застосування теорії кольору та композиції на практиці. Даний курс розвиває стратегічне, аналітичне мислення, емпатію та уміння проникати в суть речей і обов’язково практичні навички – це володіння різними технологіями та інструментами актуального дизайну.

       Детальніше        


Чекаємо юних ІТ-шників на  пробних заняттях, щоб ви могли протестувати, наскільки ви сильні і схильні до інформаційних технологій або програмування.

Формат навчання for teens

Структура занять: 20-30% якісної теорії, а всі інші 70-80% часу – ефективна практика! Найкращий спосіб вивчення інформаційних технологій – це, звичайно ж, практика. У нас її – максимум.

До речі, на заняттях вивчають не тільки інформаційні технології, а й підтягують знання англійської мови на кожному з комп’ютерних курсів.

Курси з програмування та web-програмування особливо використовують в теоретичній та практичній базі технічну англійську.

Для кожного – робоче місце та індивідуальних підхід.

Невеликі групи за профільними напрямками.

Ми – це наші учні, їх досягнення та успіх.

Ми тільки “за” інформаційно-техногічнийх розвиток та нові знання

Записатись на курс