Про програмування на С++

Про програмування на С++

Для того, щоб стати програмістом, потрібно багато часу, зусиль і помилок. Втім, це актуально для будь-якої професії.

Єдиний шлях вдосконалюватися в програмуванні – постійно програмувати.

Якщо у вас виникають запитання або ви не можете вирішити завдання – Googl-іть, Google завжди допоможе .

Програмування – це нудно, складно і незрозуміло. Так, такі думки будуть виникати, коли ви будете спостерігати  величезні рядки коду, однак це зовсім не так, адже навіть найскладніша справа може бути шалено цікавою, коли ви бачитиме результат. Саме нетерпимість і бажання миттєвого результату відштовхує непосидючих від програмування.

Маєте запам’ятати принцип здобуття професіоналізму: бажаєте навчитися швидко читати? – Читайте щодня. Хочете стати дизайнером? – Створюйте дизайн щодня. Хочете стати програмістом? Програмуйте більше.

Ідеальної мови програмування немає. Кожна з них спрямована на вирішення певних завдань. Хороша новина в тому, що, як тільки ви освоїте одну мову, вивчити інші буде набагато простіше.

70% часу в програмуванні йде на роздуми про те, що користувач може зробити не так і на виправлення помилок в коді.

Програмування – це роздуми, аналітика, розв’язування задач, а не просто набір на клавіатурі коду.

І, нарешті, задайте собі запитання: Чому ви хочете навчитись програмувати?

Якщо ви надивилися красивих фотографій офісів IT-компаній Google, Adobe, Dropbox, GitHub, Facebook та інших і вирішили, що хочете працювати в таких офісах, це непогана мотивація, але якщо це єдина причина, чому ви хочете стати програмістом, то її точно не вистачить для сотень годин, які ви будете проводити за комп’ютером, створюючи нові і нові рядки коду. Потрібно реально “горіти” даним бажанням – програмувати.

Якщо ви любите математику, мислити, аналізувати, цікавиться інформаційними технологіями і мріє стати програмістом, New IT School (Vinnytsia, Ukraine) запрошує на навчальні курси “Програмування С++” 13+, “Програмування Python” 11+ років.

       Детальніше        

C ++ – це універсальна гнучка та ефективна об’єктно-орієнтована мова програмування, яка надає чітку структуру програмам і дозволяє повторно використовувати код, знижуючи витрати на розробку.

Опануйте теорію та практику, використовуючи одну з найпопулярніших мов програмування у світі! Нею користуються понад 4 мільйони розробників у всьому світі

C ++ – це міжплатформна мова, яку можна використовувати для створення високопродуктивних додатків, які можуть бути адаптовані до декількох платформ.. C ++ можна знайти в сучасних операційних системах, графічному інтерфейсі користувача та вбудованих системах.

Оскільки C ++ близька до C# та Java, це полегшує програмістам перехід на C ++ або навпаки.

Чому курс “Програмування С++”?!

Практичний та орієнтований на початківців, призначений для якнайшвидшого навчання студентів кодуванню на C ++, а також викладання найкращих порад, прийомів та теорій, що лежать в основі коду.

Цей курс допоможе вам підвищити продуктивність, навчившись писати функціональний код C ++, який легко зрозуміти, протестувати та повторно використати.

Усі вивчені вами концепції допоможуть вам не лише при використанні C ++, але також можуть бути застосовні до інших мов програмування та розширять ваш кругозір щодо програмування загалом.