Про програмування

Про програмування

Для того, щоб стати програмістом, потрібно багато часу, зусиль і помилок. Втім, це актуально для будь-якої професії.

Єдиний шлях вдосконалюватися в програмуванні – постійно програмувати.

Якщо у вас виникають запитання або ви не можете вирішити завдання – Googl-іть, Google завжди допоможе .

Програмування – це нудно, складно і незрозуміло. Так, такі думки будуть виникати, коли ви будете спостерігати  величезні рядки коду, однак це зовсім не так, адже навіть найскладніша справа може бути шалено цікавою, коли ви бачитиме результат. Саме нетерпимість і бажання миттєвого результату відштовхує непосидючих від програмування.

Ідеальної мови програмування немає. Кожна з них спрямована на вирішення певних завдань. Хороша новина в тому, що, як тільки ви освоїте одну мову, вивчити інші буде набагато простіше.

70% часу в програмуванні йде на роздуми про те, що користувач може зробити не так і на виправлення помилок в коді.

Програмування – це роздуми, аналітика, розв’язування задач, а не просто набір на клавіатурі коду.

І, нарешті, задайте собі запитання: Чому ви хочете навчитись програмувати?

Якщо ви надивилися красивих фотографій офісів IT-компаній Google, Adobe, Dropbox, GitHub, Facebook та інших і вирішили, що хочете працювати в таких офісах, це непогана мотивація, але якщо це єдина причина, чому ви хочете стати програмістом, то її точно не вистачить для сотень годин, які ви будете проводити за комп’ютером, створюючи нові і нові рядки коду. Потрібно реально “горіти” даним бажанням – програмувати.

Якщо ваша дитина любить математику, мислити, аналізувати, цікавиться інформаційними технологіями і мріє стати програмістом, New IT School (Vinnytsia, Ukraine) запрошує на навчальний курс “Програмування С++” 13+

       Детальніше