Соціальний проект до Дня Святого Миколая

Соціальний проект до Дня Святого Миколая

Напередодні великого свята, яке з нетерпінням чекають усі діти, абсолютно усім дорослим хочеться бути помічниками Святого Миколая, а особливо хочеться подарувати трішки надії на гарне майбутнє дітям з інвалідністю та дітям, чиї сім’ї опинились в складних життєвих обставинах.

Саме 18 грудня відділ економіки і новітніх технологій Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва приймав особливих гостей на майстер-клас з виготовлення новорічної іграшки “Чарівний єдиноріг” під творчим наставництвом керівника Дитячої студії Равлик Людмили Заєць, організований Катериною Поджаренко.

Катерина є викладачкою, доцентом кафедри ПРЕП ВННІЕ, кандидатом юридичних наук, громадською діячкою та політиком .

New IT School (Vinnytsia, Ukraine) також дуже приємно долучитись до соціального проекту.

Вже п’ятий рік поспіль тепла дружна родина Центр соціалізації дітей з аутизмом та ін. розладами “Розвиток”, ГО “УСІ”, ГО “Гармонія”, Вінницький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді зустрічається в бібліотеці ім. К. А. Тімірязєва!

Дітки разом з батьками під пильним професійним оком чарівниці Заєць Людмила виготовляли новорічні ялинкові прикраси.

Після чого відбулось смакування смачної піци від Terra Mare і Експрес-піца та натурального соку від Каті Андрушкової та Костянтина Кузьменко!

Ну яке ж свято Миколая без подарунків?

Діти отримали Подарункові Сертифікати від New IT school, Dream Park та Дитячої Планети.

Танцювальна Студія “Шахіна” під керівництвом Діани Подолянчук подарувала танець Русалонька у виконанні Злати Коломієць !

New IT School чекає на навчання нових студентів, адже саме такі діти потребують ще більше підтримки від суспільства і тому саме їм були вручені безкоштовні сертифікати на навчання – з найщирішою надією на їхнє щасливе професійне майбутнє.

PS. Дуже важливим результатом участі у  соціальному проекті стало навчання дітей. Станом на лютий 2020 р.  у New IT School безкоштовно навчається за подарунковими сертифікатами 7 особливих дітей. Дякуємо ГО Гормонія за співпрацю.