Професійна п’ятірка

Професійна п’ятірка

Передаємо вітання усім, хто в новому році дає обіцянку стати кращою версією себе. 

Щоб ваші обіцянки справдились – пропонуємо вам навчальні курси, що допоможуть вам в вашій професійній реалізації.

Штучний інтелект вже давно захопив світ та робить наше життя більш зручним та комфортним, Великобританія інвестує мільйони фунтів стерлінгів в підготовку асистентів і помічників-роботів, Ілон Маск втілює в реальність ідею про політ на Марс, машинне навчання займається розробкою систем computer vision для кіностудій, розпізнаванням образів у відеопотоці, систем моделювання мови за допомогою нейромереж та вирішенням прикладних задач в сфері natural language processing, 3D-принтери друкують людські органи,  технології майбутнього уже стали реальністю.

Ми надихаємо вас на зміни.

Початок року – це ідеальна можливість розпланувати важливі плани заздалегідь.

З початком нового року стартують одразу п’ять професійних курсів для дорослих 17+ 

⏰ХІТ! 👇🏼👇🏼👇🏼

💻QA Manual (17+)

QA-фахівець – це професіонал із забезпечення якості, діяльність якого спрямована на поліпшення процесу розробки ПЗ, запобігання дефектів і виявлення помилок в роботі продукту. QA (Software Testing and Quality Assurance) дослівно як тестування програмного забезпечення та забезпечення якості.

Курс складається з занять в реальному часі, відеолекцій з занять, практичних завдань, професійних інсайтів та лайфхаків для новачків.

Професія тестувальника ідеально підійде дуже відповідальним, уважним людям, які надають значення деталям. Переважна більшість вакансій вимагають знання English. Тренер курсу Senior Quality Control Engineer (Software testing) в одній з кращих IT-компаній України, досвід тестування – 12 років.

       Детальніше        


💻Web development (17+)

В курсі вивчається адаптивна верстка, HTML5, CSS3, Bootstrap, Vanilla JS, jQuery, Node.js, Express.js, MongoDB, Vue.js, Vuex, Axios, інструменти автоматизації плюс основи BackEnd. Викладач працює в IT-компанії, має досвід роботи у web-studio, hosting-компаніії, досвід розробки проектів іноземних замовників – WW Studio & OurVDS & Freelance.  

       Детальніше        


💻 Advanced Graphic Design (17+)

Курс розрахований на світчерів, що хочуть опанувати дизайн.

  • Поглиблені практичні і теоретичні знання і навики для кар’єри в області графічного дизайну: поліграфічний дизайн, елементи web, UI/UX дизайну.
  • Ви отримаєте доступ до відео курсу.
  • Протягом курсу ви виконаєте величезну кількість практичних робіт.
  • Впевнена робота з програмним забезпеченням: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator
  • Особисте портфоліо дизайнера для демонстрації Ваших талантів роботодавцю!
  • За 4 місяці курсу ви інтенсивно розберетесь з дизайнерськими прийомами, щоб розпочати кар’єру відразу після випуску.
  • По закінченню – ви отримаєте сертифікат та базові дизайнерські знання.

       Детальніше        


💻Web design (17+)

Все навчання проводиться на базі Figma. Figma сьогодні займає позицію №1 в списку інструментів сучасного Web (UI) дизайнера – це актуальний векторний дизайн інтерфейсу сайтів і мобільних додатків, революційна система “розумних” компонентів для створення адаптивних дизайнів, інтерактивних прототипів, це колосальне прискорення і полегшення подальшої роботи з макетом для верстальника та програміста, це командна робота над дизайном, контроль версій і багато іншого. Web-designer – одна з найбільш затребуваних професій в IT-індустрії. Актуальні підходи до навчання, робота над реальними проектами.

       Детальніше        


💻 Excel Professional (17+)

Курс призначений для фінансистів, аналітиків, бухгалтерів, працівників банків, менеджерів з продажу, підприємців та фахівців, що хочуть навчитись використовувати Excel як професійний інструмент.

Завдання курсу Excel – вивчити ті можливості програми, які дозволять максимально автоматизувати обчислювальні операції в електронних таблицях, виконувати статистичну обробку та аналіз масивів даних, встановлювати взаємозв’язки між різними групами даних, будувати професійні звіти, автоматизувати роботу з однотипними завданнями.

       Детальніше        


Форма для реєстрації

Записатись на курс