Професійні курси для дорослих

Професійні курси для дорослих

Штучний інтелект вже давно захопив світ та робить наше життя більш зручним та комфортним, Великобританія інвестує мільйони фунтів стерлінгів в підготовку асистентів і помічників-роботів, Ілон Маск втілює в реальність ідею про політ на Марс, машинне навчання займається розробкою систем computer vision для кіностудій, розпізнаванням образів у відеопотоці, систем моделювання мови за допомогою нейромереж та вирішенням прикладних задач в сфері natural language processing, 3D-принтери друкують людські органи,  технології майбутнього уже стали реальністю.

Лікарями не стають після закінчення медуніверситету, водіями не стають після отримання посвідчення водія, програмістами, дизайнерами, web-розробниками, QA-тестувалинками не стають після закінчення курсів.
Професіоналами стають після великої кількості практики та власного професійного досвіду. Тому якщо ви впевнені, що хочете стати профі – багато практичного досвіду чекає вас на професійних курсах для дорослих та після закінчення курсів.

Завжди знайдуться ті, хто не буде в вас вірити, завжди будуть диванні критики, яким необхідно виправдовувати свій неуспіх і бездіяльність. Але це наш вибір: помічати тільки хороше чи тільки погане! Працювати та щось змінювати або ж жити без змін.

Ми надихаємо вас на зміни.

Стартують професійні курси для дорослих 17+ 

 Програмування Python (17+)

Python застосовують в Data Science (область дослідження, що вивчає проблеми аналізу, обробки подання даних у цифровій формі) та Machine Learning (це великий підрозділ штучного інтелекту, який вивчає методи побудови моделей, здатних навчатися, та алгоритмів для їх побудови та навчання), бек-енд веб-розробці, Data Engineering, для написання скриптів автоматизації, десктопних клієнтів (плагінів для ПЗ), а також для програмування мікроконтролерів.

ProZorro в Україні, використовують відкриті дані контрактів та Python, щоб боротися з корупцією та заощадити уряду значні кошти.

Курс є базовим. Він познайомить вас з основними поняттями, ви вивчите принципи програмування, навчитеся створювати програми на Python.

В ході курсу ви познайомитеся з основами Python та закладете міцний фундамент для подальшого використання на реальних проектах.

Викладач працює в IT-компанії в напрямку штучного інтелекту.


QA Manual (17+)

👉QA-фахівець – це професіонал із забезпечення якості, діяльність якого спрямована на поліпшення процесу розробки ПЗ, запобігання дефектів і виявлення помилок в роботі продукту.

Хочете стати експертом у якості програмного забезпечення та допомогти компаніям підтримувати високу якість своїх продуктів? Тоді курси “QA Manual” – саме те, що вам потрібно!

Наші курси допоможуть вам зрозуміти, як проходить тестування програмного забезпечення, як ефективно використовувати методології тестування та як правильно створювати тестові кейси. Ми також надаємо практичний досвід роботи з різними інструментами для тестування, такими як JIRA та інші.

Курс складається з занять в реальному часі, відеолекцій з занять, практичних завдань, професійних інсайтів та лайфхаків для новачків.

Професія тестувальника ідеально підійде дуже відповідальним, уважним людям, які надають значення деталям.

Тренер курсу Senior Quality Control Engineer (Software testing) в одній з кращих IT-компаній України, професіонал з багаторічним досвідом роботи.

       Детальніше        


Web development (17+)

В курсі вивчається адаптивна верстка, HTML5, CSS3, Bootstrap, Vanilla JS, jQuery, Node.js, Express.js, MongoDB, Vue.js, Vuex, Axios, інструменти автоматизації плюс основи BackEnd. Викладач працює в IT-компанії, має досвід роботи у web-studio, hosting-компаніії, досвід розробки проектів іноземних замовників – WW Studio & OurVDS & Freelance.  

       Детальніше        


 Advanced Graphic Design (17+)

Курс розрахований на світчерів, що хочуть опанувати дизайн.

 • Поглиблені практичні і теоретичні знання і навики для кар’єри в області графічного дизайну: поліграфічний дизайн, елементи web, UI/UX дизайну.
 • Ви отримаєте доступ до відео курсу.
 • Протягом курсу ви виконаєте величезну кількість практичних робіт.
 • Впевнена робота з програмним забезпеченням: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator
 • Особисте портфоліо дизайнера для демонстрації Ваших талантів роботодавцю!
 • За 4 місяці курсу ви інтенсивно розберетесь з дизайнерськими прийомами, щоб розпочати кар’єру відразу після випуску.
 • По закінченню – ви отримаєте сертифікат та базові дизайнерські знання.

       Детальніше        


Web design (17+)

Розробка сучасного та затребуваного дизайну на Figma. Figma сьогодні займає позицію №1 в списку інструментів сучасного дизайнера – це актуальний векторний дизайн інтерфейсу сайтів і мобільних додатків, революційна система “розумних” компонентів для створення адаптивних дизайнів, інтерактивних прототипів, це колосальне прискорення і полегшення подальшої роботи з макетом для верстальника та програміста, це командна робота над дизайном, контроль версій і багато іншого. Web-designer – одна з найбільш затребуваних професій в IT-індустрії. Актуальні підходи до навчання, робота над реальними проектами.

 З допомогою Figma можна розробляти професійний web-дизайн, також дизайн для соціальних мереж:

 • Facebook обкладинки, стрічки новин та stories
 • Instagram стрічки новин та stories
 • Twitter стрічки новин та інтерфейс
 • Google Adwords, Gmail і DoubleClic Display
 • Youtube реклами
 • Linkedin графічних оголошень + відеореклами + Carroussel-реклами
 • TikTok

Figma популярна та затребувана завдяки великому списку своїх переваг, серед яких на першому місці:

 • зберігання дизайну та даних у хмарі,
 • командний доступ до оригіналів макета та можливості для спільної роботи.

       Детальніше        


 Excel Professional (17+)

Курс призначений для фінансистів, аналітиків, бухгалтерів, працівників банків, менеджерів з продажу, підприємців та фахівців, що хочуть навчитись використовувати Excel як професійний інструмент.

Завдання курсу Excel – вивчити ті можливості програми, які дозволять максимально автоматизувати обчислювальні операції в електронних таблицях, виконувати статистичну обробку та аналіз масивів даних, встановлювати взаємозв’язки між різними групами даних, будувати професійні звіти, автоматизувати роботу з однотипними завданнями.

       Детальніше        


Форма для реєстрації

Записатись на курс