Яким буде новий навчальний рік у New IT School?

Яким буде новий навчальний рік у New IT School?

New IT School запрошує дітей, підлітків та молодь, віком від 6 до 17 років  та дорослих 17+ на професійні профільні IT курси.

Комп’ютерні курси для дітей у Вінниці:

Набір на навчання відбувається постійно. Навчання починається по факту набору групи. Діти формуються в групи по 6-12 осіб за віком. Для кожної дитини – персональний ноутбук. Інтенсивність навчання –  двічі на тиждень по 1 годині.  Вкінці навчального курсу учні отримують сертифікат New IT School (Vinnytsia, Ukraine), що засвідчує рівень знань. Оберіть навчальний курс. Зареєструйтеся у формі за посиланням нижче.


 

Записатись на курс


Професійні ІТ курси у Вінниці  для дорослих 17+


 

  • 1 заняття – пробне. Ми втілюємо ідею: “Краще один раз спробувати, ніж багато разів почути”. Таким чином ви отримуєте своє власне уявлення про курс і приймаєте зважене рішення продовжити навчання.
  • Ви отримаєте довічний доступ до відеозаписів занять курсу. Записи доступні в будь-який час і будь-якому місці.
  • Протягом курсів ви виконаєте величезну кількість практичних робіт.
  • Ви отримаєте зворотній зв’язок – кожне завдання викладач перевірить, оцінить та надасть коментар.
  • Для тих, кому потрібні поради, можна задати питання і поспілкуватися з викладачем в чаті.
  • Ноутбуки для навчання в аудиторії надаються
  • По закінченню – ви отримаєте сертифікат та базові знання.

Записатись на курс

Карантин та ізоляція кинули виклик системі охорони здоров’я, країні, бізнесу, кожній сім’ї. Нас примусово обмежили, зупинили і змусили до ізоляції, зіштовхнули з новою реальністю, де тільки твій будинок, твоя сім’я і тут ти маєш навчатись, працювати і відпочивати одночасно.

І тут людська воля, здатність до гнучкості та швидкої адаптації проявили себе у всій красі. Ми буквально за 1 день прийняли рішення і перейшли в он-лайн та на дистанційне навчання. І з 14 березня була уже інша картина життя.

Це кілька  майже безсонних ночей для викладачів та адміністрації, сотні повідомлень та дзвінків, налагодження процесу навчання. Було важко абсолютно усім: і батькам, і студентам, і викладачам. Але ми стійко навчались весь карантинний період, правильно розподілили час, правильно підійшли до розподілу навчального матеріалу, правильно побудували навчальний процес.

Але постало головне питання: коли закінчення каратину і коли відновиться живе навчання? Ось настав цей момент – 1 червня офіційно Уряд дозволив відновити навчання. Ми повернулись в кабінети та зберегли онлайн-навчання. Так у New IT School з’явилась нова комбінована форма навчання: одночасне навчання в адиторії + он-лайн і + дистанційне отримання матеріалів (відео занять та практичні завдання) Навчальний 2019-20 рік було вдало завершено. І починаючи з червня також стартували літні інтенсиви, хтось був щасливий від навчання в аудиторі, а комусь сподобалось навчатись вдома он-лайн, але всі  запити і побажання стосовно навчання ми врахували.

Отже, яким буде новий 2020-21 навчальний рік у New IT School?

Ми скажемо – ми уже стійкі і знаємо як адаптуватись до мінливої реальності. Сподіваємось, на повноцінне навчання в аудиторії, як і влітку 2020, але готові до сучасного комбінованого навчання на 200%, де можемо поєднати всі нові тенденції навчання – і онлайн через zoom, і дистанційно: записи відео занять + практичні роботи + перевірка та оцінювання практичних робіт + двосторонній зв’язок з викладачами.

 


Чекаємо Вас за адресою: м. Вінниця, вул. М.Оводова, 22, 2 поверх, 201 каб (район Вежі, вхід зі сторони кафе Бібліотека)

Для обговорення будь-яких питань та для запису на навчання Ви завжди можете зв’язатися з нами за телефонами (viber, telegram). 068-485-39-65 093-041-38-18

Поділіться із друзями – навчатися разом цікавіше!

PS. Світлини з літніх курсів 2020