Точки входження в першу IT роботу від Exadel

Точки входження в першу IT роботу від Exadel

Хороший день для студентів New IT School (Vinnytsia, Ukraine), адже у них була можливість почути з перших вуст від представника міжнародної IT-компанії Exadel про точки входження в першу ІТ роботу.

Exadel – міжнародна IT-компанія, що займається розробкою програмного забезпечення і IT-консалтингом. Заснована компанія в 1998 році. Головний офіс знаходиться в Уолнат Крик, Каліфорнія, США.

На даний момент у компанії є центри розробки в шести країнах і близько 1000 співробітників в різних містах США. У Вінниці знаходиться найбільший офіс компанії серед українських міст.

Exadel займається створенням веб-додатків корпоративного рівня з використанням Java, JavaScript, .NET та інших сучасних технологій, а також розробкою під платформи iOS, Android.

Глобальні лідери з розробки програмного забезпечення, інновацій та цифрових рішень Agile. Більше 20 років є лідером у розробці програмного забезпечення для бізнесу в усьому світі, Exadel допомагає організаціям оцінювати, визначати та планувати нові цифрові стратегії та технології, побудовані на креативному мисленні, нових можливостях бізнесу та технічних інноваціях.

Серед клієнтів Exadel такі компанії з рейтингу Fortune 500, як AT & T, Samsung, Bank of America, eBay, GE і інші.

Sergey Nagorny – Software Engineer працює в Exadel близько 2 років та розповів про особливості роботи в IT-компанії, та які етапи потрібно пройти, щоб потрапити в IT-компанію.

Поговорили про  створення резюме, етапи проходження співбесіди в IT-компанію, як працювати над своїми якостями – професійними та особистісними, а головне – де можна взяти перший досвід і взагалі як “увійти в IT”.

Ідеальний кандидат має хороший рівень технічних навиків, рівень англійської мови не нижче Pre-Intermediate в поєднанні з хорошими особистісними якостями.

Рекомендації для особистісного розвитку – підтягнути англійську мову (speaking club, trainer) комунікативні навики, тренувати емоційний інтелект, відточувати технічні навики на курсах (очних або он-лайн)

Точки входження в першу роботу:

  • Фріланс.
  • Допомога знайомим, наприклад, зробити сайт салону краси для сестри.
  • Знайомі фрілансери можуть віддати вам своє нескладне замовлення за невеликі гроші або зовсім безкоштовно, але з умовою, що вкажуть вам на ваші помилки і дадуть зворотний зв’язок.
  • Участь в будь-яких програмах університету, які допомагають влаштуватися на роботу.
  • Стартапи або просто особисті проекти людей.
  • Курси IT-компаній, після яких можливе працевлаштування, але на такі курси можна потрапити також тільки після співбесіди і при умові наявних базових вмінь.
  • IT-компанії, що набирають людей на оплачувану/неоплачувану інтернатуру.
  • Вхід в суміжну легшу спеціалізацію для набору досвіду. Наприклад, йдете в manual QA, щоб перейти в Automation.

Головне правило для початківця: краще погана робота зараз, ніж хороша ніколи.

Практичний досвід можна здобути також беручи участь у все можливих конкурсах , хакатонах.

Будь-який досвід розробки для замовника цінується набагато більше, ніж особисті напрацювання або теоретичні знання.

Дякуємо Сергію за вичерпну лекцію про ІТ та Exadel, що розвиваєте вінницьку ІТ-спільноту.

PS. Окрема подяка відділу маркетингу міжнародної  ІТ компанії Exadel за фірмові подарунки.