Курс “3D моделювання” 11-17 р. – стартуємо.

Курс “3D моделювання” 11-17 р. – стартуємо.

3D-моделювання BLENDER(11-17 років)

?Комп’ютерна 3D-графіка затребувана в кіно і телеіндустрії.
З допомогою об’ємних моделей знімаються фільми в 3D-форматі, що створює ілюзію безпосередньої присутності глядача в сюжеті.

На заняттях курсу «3D-моделювання» у New IT School діти вчаться моделювати тривимірні об’єкти і самостійно розробляти ігрову 3D-графіку.

Курс проводиться з використанням програми Blender.

Blender – потужна безкоштовна програма для 3D-скульптурингу, створення ігор, анімації, 3D-сцен і дизайну інтер’єрів. Підходить і для початківців, і професіоналів. Ідеальна програма для фрілансерів, розробників інді-ігор і кумедних відео для YouTube!

Blender – це повністю інтегрований набір для створення 3D-вмісту, що пропонує широкий спектр необхідних інструментів, включаючи моделювання, візуалізацію, анімацію та використовується для створення будь-якого роду медіа-продукції.  Крос-платформний графічний інтерфейс, уніфікований на всіх основних платформах (налаштовується за допомогою скриптів Python). Він має високоякісну 3D-архітектуру, що забезпечує швидкий та ефективний робочий процес створення. Blender може похвалитися активною підтримкою співтовариства, Blender.org/community. Професіонали та студії з усього світу використовують його для створення хобі-проектів, рекламних роликів та художніх фільмів.

Програми для створення 3D мають додаткову технічну складність та власну термінологію, пов’язану з основними 3D-технологіями. Такі терміни, як шейдери, матеріали, сітки та субдіви є засобами цифрового художника, і розуміння їх допоможе вам полинути повністю в  3D-індустрію. Blender володіє всіма необхідними інструментами та можливостями для моделювання, анімації, симуляції різних ефектів, композитінгу, моушен-трекінгу, рендерингу і навіть відеомонтажу!

Blender чудовий інструмент для створення 3D-графіки та анімації, але потрібно пам’ятати, великі художники не створюють шедеври одним натисканням кнопки або розчерком пера, вони вивчають такі напрямки, як людська анатомія, композиція, світло, принципи анімації і так далі. Тому почавши вивчати 3D-моделювання – вас чекає величезний спектр нових знань.

?Якщо ви бажаєте навчитись створювати уявний простір, що межує з реальним?

На заняттях курсу “3D-моделювання BLENDER” юні студенти навчаються:
✅ створювати реалістичні зображення;
✅ деталізовані фони, чипляючий візуал;
✅ налаштовувати світло і тіні для моделей, застосовувати базове регулювання ресурсів світла для 3D;
✅ працювати з текстурами, формою і кольором моделі;
✅ працювати та створювати моделі з допомогою програмного забезпечення Blender

?Курс допоможе розвинути просторове мислення та дає розуміння, як розробляти 3D-моделі реалістичними, креативними та яскравими. Вивчаються основи тривимірного моделювання за допомогою інтуїтивного підходу до навчання, який не лише підтримує мотивацію, але й дає реальне глибоке розуміння того, як працюють професіонали.

Робота з 3D-концепціями – це захопливий шлях просторової уяви.

?Хто бажає застрибнути в останній вагон?

Сьогодні пробуємо, до наступного заняття приймаємо зважене рішення продовжити навчання.

Детальніше

Записатись на курс