The Global Goals – Глобальні цілі ООН 2030

The Global Goals – Глобальні цілі ООН 2030

Глобалізаційні процеси сучасного світу та взаємозалежність економік різних країн, прискорений темп розвитку і впровадження нових технологій, екологічна криза, яка поглинає все більше держав, всі ці аспекти характеризують сучасну цивілізацію. 25 вересня 2015 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН було офіційно затверджено Глобальні цілі сталого розвитку 2030.

17 цілей сталого розвитку (ЦCР) є частиною Порядку денного в галузі розвитку на період до 2030 року, прийнятого світовими лідерами на історичному Саміті ООН у вересні 2015 року. Глобальні цілі офіційно вступили в силу 1 січня 2016 року. Протягом наступних п’ятнадцяти років країни будуть спрямовувати свої зусилля на подолання всіх форм бідності, на боротьбу з нерівністю та на усунення негативних проявів кліматичних змін.

Керуючись цілями, тепер усі ми, уряди, підприємства, громадянське суспільство та широка громадськість вирішуємо разом працювати над створенням кращого майбутнього для всіх.

Глобальні цілі ООН щодо сталого розвитку у даному відео від світових зірок

Розкажіть усім! Поділіться зірковим відео із усім світом!

Детальний опис цілей

The Global Goals

Цілі сталого розвитку в Україні

Національна доповідь «Цілі сталого розвитку: Україна»

Відповідно до Указу Президента України «Про Стратегію сталого розвитку «Україна 2020», метою стратегії є впровадження в Україні європейських стандартів життя та вихід України на провідні позиції у світі. Варто наголосити, що якість життя суспільства вирішальною мірою залежить від того, як це суспільство регулює і використовує наявні у нього природні ресурси. Саме тому, одним з основних завдань діяльності в рамках Порядку денного на період до 2030 року є досягнення економічного зростання без виснаження ресурсів і без шкоди для навколишнього середовища, зокрема шляхом підвищення ефективності використання ресурсів, при одночасному підвищенні добробуту людей.

Цілі сталого розвитку в Україні

Vinnytsia IT School також приєднується до світового руху

З метою популяризації Цілей сталого розвитку до 2030 року, визначених ООН, Освітня мережа сприяння сталому місцевому розвитку, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ та Ресурсний центр зі сталого розвитку при ВТЕІ КНТЕУ, створений за підтримки Проекту ПРООН/ЄС “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”, проводив ТИЖДЕНЬ ЦІЛЕЙ СТАЛОГО РОЗВИТКУ, до якого і приєдналась Vinnytsia IT School.

В рамках проведення Тижня цілей сталого розвитку, проходив конкурс малюнків, присвячених тематиці ЦІЛЕЙ СТАЛОГО РОЗВИТКУ!

Переможці отримали подарункові календарі та сертифікати на безкоштовне навчання у Vinnytsia IT School.

Дякуємо за співпрацю доценту ВТЕІ КНТЕУ, координатору ресурсного центру зі сталого розвитку Наталі Махначовій та директору ВТЕІ КНТЕУ Наталії Замковій.

А ми уже працюємо з новими студентами Vinnytsia IT School, переможцями обласного конкурсу малюнків з тематики Цілей сталого розвитку серед школярів Вінницької області, що стали власниками подарункових сертифікатів від Vinnytsia IT School.

Кожен може внести свій внесок у забезпечення виконання глобальних цілей. Змінити світ може кожен. Приєднуйтесь до руху.