Набір на літні інтенсиви 2022!

Набір на літні інтенсиви 2022!

Літні інтенсиви – це унікальна можливість пройти піврічну або річну програму лише за 2-3 місяці за рахунок великої кількості занять щомісячно та інтенсивному темпу.

Наші студенти самі обирають формат навчання – навчатись можна не лише в облаштованій аудиторії в центрі Вінниці, а й онлайн. Є можливість додатково переглянути ще раз відео заняття та виконати практичне завдання  в домашніх умовах.

Для всіх учнів – перше заняття – пробне.

Записатись на курс

Перелік усіх курсів


Чекаємо вас за напрямками:

Програмування Python. Літній інтенсив (11-19 років)

Python – гнучка, сучасна та популярна мова програмування, демонструє стійку тенденцію до зростання та популярності протягом останніх п’яти років.

Це мова загального призначення, тобто використовується практично у всіх областях нового покоління: машинне навчання, штучний інтелект, Big Data кібербезпека і робототехніка.

Завдяки своїй простоті і елегантності, Python дозволяє новачкам не вникати у величезну кількість складних програмних понять і конструкцій, властивих іншим мовам. Це саме та мова, з якої варто починати вивчати програмування.

Навчитися програмувати – однозначно складно. Важливою перевагою при вивченні програмування є аналітичний склад розуму та любов до математики.

       Детальніше        


Photoshop. Літній інтенсив (11-17 років)

Курс для дітей, які цікавляться дизайном, мають візуальне мислення або, можливо, люблять малювати або ж бажають спробувати себе в напрямку графічного дизайну.

Adobe Photoshop – базова програма Computer Graphic для роботи з растровою графікою.

Photoshop дозволяє зробити правильну тонову і колірну корекцію зображень, робити фотомонтаж,  ретуш та  розробляти фотоарт, створювати колажі, анімацію, розробляти графіку для Youtube-каналу та соціальних мереж на професійному рівні.

       Детальніше        


Base IT. Літній інтенсив (8-14 років)

Нова реальність і нові запити на базовий курс.

Курс ґрунтується на:

Професійному використанні програм з пакету MS Office.

Роботі з Google-сервісами та додатками.

Вивченні найнеобхідніших знань для успішного навчання в школі.

       Детальніше