Старт 2022 – IT курси для дітей

Старт 2022 – IT курси для дітей

Якісна ІТ-освіта – це найкраща інвестиція в майбутнє.

Ми у New IT School робимо все, щоб наші юні студенти отримали затребувані знання, які допоможуть стати незалежними і впевненими в собі людьми, а батьки були спокійні за майбутнє своїх дітей.

З початком нового року у New IT School стартують комп’ютерні курси:

Навчання за даними курсами триватиме до червня включно.

“Програмування Python (11+ років)” є одним із популярних напрямів у New IT School!

Розробники Python вчаться швидко і легко писати код, що обумовлюється простотою мови. Це мова загального призначення, тобто використовується для створення чого завгодно.
Python – безкоштовний з відкритим вихідним кодом, надає купу бібліотек.

Машинне навчання, штучний інтелект, Big Data і робототехніка покладаються на Python. Серйозне завдання розробки програмного забезпечення – кібербезпека – також вирішується за допомогою Python.

Знаючи концепції програмування та розвиваючи своє аналітичне і креативне мислення,  можна розкрити свої навики в різних сферах від програмування та інженерії до game-розробки.

       Детальніше        


 

“Графіка та дизайн”(11+ р.) – цікавий та сучасний напрямок для творчих дітей.

Комп’ютерна графіка стала невід’ємною частиною багатьох професій: творчих та технічних. Курс дає можливість зазирнути за лаштунки професії дизайнера та допомагає профорієнтаційно розібратись з творчим напрямком дизайну.

Графічний дизайн – це розробка візуальної ідентифікації та рекламне представлення будь-якого бізнесу: логотипів, бренд-стилю, розробка макетів та рекламних модулів, блоків, створення ілюстрацій, колажів та будь-якої рекламної продукції.
Адже з розвитком бізнесу – зростає затребуваність і у дизайнерах. Українські дизайнери входять в 20-ку на міжнародних топових конкурсах серед усіх країн світу.

       Детальніше        


 

“Base IT”  8+, 13+ років – комплексні базові знання та навики.

Курс “Base IT” допомагає зробити продуктивнішим шкільне навчання дітей, відкриває безмежні можливості навчання, покращує успішність, самостійність та впевненість, заохочує допитливість, готує до реального життя та перспективного майбутнього.

На заняттях вивчається програмне забезпечення для роботи з документами, презентаціями, схемами, таблицями, обробки відео базовими редакторами, онлайн та хмарні сервіси для роботи з графікою та зберіганням інформації і даних.

       Детальніше        


Формат навчання:

❗Наші учні самі обирають формат навчання – навчатись можна не лише в облаштованій аудиторії в центрі Вінниці, а й онлайн, плюс в навчальному середовищі завжди зберігаються відеозаписи та матеріали занять.

Якісна теорії, більше 50% навчального часу – ефективна практика!

На заняттях вивчають  інформаційні технології та підтягують знання англійської мови.

Заняття проходять в міні-групах 6-10 осіб.

Для кожного – персональний ноутбук.

1 заняття – пробне. Ми втілюємо ідею: “Краще один раз спробувати, ніж багато разів почути”. Таким чином ви отримуєте своє власне уявлення про курс і приймаєте зважене рішення продовжити навчання.

По закінченню – всі випускники отримують сертифікати.

Чекаємо юних ІТ-шників на  пробних заняттях, щоб протестувати схильність до інформаційних технологій.

Записатись на курс