Курси програмування для дітей

Курси програмування для дітей

IT курси для дітей life у Вінниці та online для всієї України ??
Набір нових груп у New IT School. “Програмування Python”.
Також можна приєднатись до діючих груп.

?️ Якщо підліток мріє стати програмістом, захоплюється математикою, інформатикою та сучасними технологіями — він може спробувати свої сили на курсі “Програмування Python” у New IT School та відкрити величезні перспективи на майбутнє.
➕ Заняття проходять в міні-групах 6-12 осіб.
➕ 1 заняття – пробне.
➕ 2 заняття на тиждень по 1 год.
➕ Для кожного – персональний ноутбук
➕ По закінченню – ви отримаєте сертифікат.
➕ Навчання вживу в реальному часі в аудиторії, за бажанням онлайн.
➕ Тривалість курсу: до червня включно.
⭕ Мова програмування Python гнучка, сучасна та популярна мова, яка використовується практично у всіх областях нового покоління. Python використовують для аналізу даних, в розробці WEB-додатків, ігор, програм та скриптів з автоматизації та системного адміністрування, для написання чат-ботів та штучного інтелекту.
⭕ Сфери застосування Python: машинне навчання, штучний інтелект, робототехніка, бек-енд веб-розробка, інженерія даних, скрипти автоматизації, десктопні клієнти, а також програмування мікроконтролерів.
?Python один із лідерів у світі розробки: входить в топ-5 мов програмування, його використовують такі популярні сервіси, як YouTube, Instagram, Facebook, DropBox. Це мова Google і Yandex.
?‍?Починаючи з 13 років, у New IT School студенти навчаються програмувати на С++ та Java. Можна приєднатись до діючих груп.
?Знаючи концепції програмування та розвиваючи своє аналітичне і креативне мислення, можна розкрити свої навики в різних сферах від програмування та інженерії до web-розробки.
?️ Ми спрямуємо захоплення інформаційними технологіями в правильному напрямку. Обирайте курси з програмування та пишайтеся здобутками.