Програмування – літні інтенсиви!

Програмування – літні інтенсиви!

New IT School пропонує курси з програмування для дітей та підлітків. Навчання в невеликих групах за віком, для кожного – індивідуальний ноутбук. Програмування присутнє в багатьох сферах нашого життя. З цих міркувань можна сказати, що його практична користь надзвичайно велика. Ідеальної мови програмування немає. Кожна спрямована на вирішення певних завдань. Хороша новина в тому, що, як тільки ви освоїте одну мову, вивчити інші буде набагато простіше.   У New IT School студенти програмують на Python, C++, Java  

  • Починати навчатися програмуванню зараз рекомендують з Python. У New IT School діти  програмують на  Python уже з 11 років.

Python дозволяє легко розробляти та підтримувати проекти різного рівня складності. NASA використовує Python в проектах, що стосується математичних розрахунків параметрів польоту. Python визнана офіційною мовою в Google, вона є однією з ключових мов сьогодні в Google, поряд з С, C ++ і Java.  Python працює на багатьох внутрішніх системах Google і відображається у багатьох API Google. YouTube використовує Python для різних цілей: перегляд відео, керування шаблонами для веб-сайту, адміністрування відео, доступ до канонічних даних і багато іншого.

       Детальніше        

  • Починаючи з 13 років, у New IT School (Vinnytsia, Ukraine )студенти також програмують на Java

Детальніше про JAVA В даний час Java використовується для створення сайтів і додатків банків, суперкомп’ютерів, мобільних телефонів, різних побутових приладів. 90% компаній зі списку Fortune 500 використовують Java для розробки desktop додатків і серверних систем web-сайтів. Крім того, додатки Android також розробляються з використанням Java. Зручність для початківців Java відносно проста у використанні мова програмування. Це мова високого рівня, тобто Java абстрагує (обробляє для вас) більшість складних речей машини (комп’ютера), таких як управління пам’яттю і т. п. Таким чином, ви можете зосередитися на програмуванні, а не турбуватися про дрібні деталі, які багато хто вважає нудними і важкими.

       Детальніше        


 

  • Починаючи з 13 років, у New IT School студенти навчаються програмувати на С++. 

Мова C++ зайняла свою стабільну нішу і входить в трійку лідерів серед мов програмування. Мовою програмування С++ написані такі програмні гіганти як Photoshop, Illustrator, InDesign, ImageReady та Acrobat. Amazon та Apple використовують для роботи програмне забезпечення, написане на C++. Для Facebook мовою C++ розроблено важливі програмні компоненти.

       Детальніше        

Форма для реєстрації

Записатись на курс