Увага! Онлайн та дистанційне навчання

Увага! Онлайн та дистанційне навчання

⚠Увага! З 14.03.20 усі курси New IT School переходять на дистанційне та онлайн навчання до офіційного припинення карантину!

❗️Для реєстрації в онлайн навчальному середовищі необхідно мати власну Gmail пошту, знати логін та пароль.

Якщо у дитини немає власного активного Gmail-акаунту, можливо доєднатися до навчального середовища, використовуючи акаунт батьків.

❗️ Вам потрібен комп’ютер з доступом в інтернет, браузер та встановлене програмне забезпечення конкретного курсу.

Працюйте з викладачем та виконуйте домашні завдання.

❗️ Звертаємо вашу увагу, що оплата та строки оплати не змінюються.

⚠Слідкуйте за подальшими інструкціями у viber-групах.

Дистанційна освіта – це можливість навчатися та отримувати необхідні знання віддалено від навчального закладу в  будь-який зручний час.

Під час дистанційного навчання студент займається самостійно, переглядає записи відео, інструкції,  використовує допоміжні матеріали та виконує завдання, консультується з викладачем в чаті і віддає йому на перевірку свої роботи.

Онлайн-навчання – це отримання знань і навичок за допомогою комп’ютера або іншого гаджета, підключеного до інтернету в режимі “тут і зараз”. Цей формат навчання ще називають e-learning або “електронне навчання”.

Під час онлайн-навчання учень проходить заняття у прямій трансляції, обмінюється файлами з викладачем, спілкується з одногрупниками і викладачем в чатах, виконує практичну роботу.

Також онлайн заняття (вебінари) доповнються відеозаписами прямих включень та можливістю переглянути вебінар ще раз або пізніше у бажаний час.