Excel Professional (17+) – групове або корпоративне навчання

Excel Professional (17+) – групове або корпоративне навчання

 
Курс призначений для фінансистів, аналітиків, бухгалтерів, працівників банків, менеджерів з продажу, маркетологів, підприємців, та фахівців різних сфер, що хочуть навчитись використовувати Excel як професійний інструмент.
Завдання курсу Excel Professional:

➕вивчити ті можливості програми, які дозволять максимально автоматизувати обчислювальні операції в електронних таблицях,
➕виконувати статистичну обробку та аналіз масивів даних,
➕встановлювати взаємозв’язки між різними групами даних, будувати професійні звіти,
➕автоматизувати роботу з однотипними завданнями.

 

Незалежно від діяльності, в якій ви працюєте, Excel — це безцінна програма для роботи з електронними таблицями для організації та представлення даних.

Excel пропонує функції, формули та зведені таблиці, які допоможуть вам узагальнити, а потім проаналізувати великі набори інформації.

Excel дає вам великий контроль над табличними даними, має багато вбудованих функцій, які дозволяють здійснювати математичні та просторові маніпуляції з даними, а також представляти дані за допомогою візуалізації.

Можливості Excel безмежні – якщо ви знаєте, як їх грамотно застосувати. Вивчити основні функції недостатньо – станьте профі в Excel. Почніть працювати швидше.

Даний курс проводиться для комбінованих груп та для корпоративного навчання.

 

Випускниками New IT School, курс “Excel Professional” корпоративне навчання, є працівники Комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія», працівники банку ПАТ«КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», працівники компанії, що займається продажею фармацевтичного обладнання ТОВ “Прантекс”, працівники будівельної компанії “Svarog Development”, працівники різноманітних фінансових напрямків.

 

       Детальніше