Курс “VideoEditing”. Технологія хромакей

Курс “VideoEditing”. Технологія хромакей

Курс навчання відеомонтажу в програмі Adobe Premiere Pro  – це заняття, які покликані наділити студентів навиками в сфері  Video editing, це курс для тих, кого завжди цікавила магія кіно.

Юні відеоблогери знайомляться з основною термінологією тематики та отримують базові знання, які стануть основою майбутнього майстерності.

Завдяки Adobe Premiere  студенти реалізовують спецефекти, які ви бачите в сучасних фільмах і рекламних роликах.

Зараз мова піде про ту саму технологію, яка перевернула з ніг на голову кіно-індустрію.

Технологія хромакей винайдена в 1940 році – це накладання зображення на яскравий одноколірний фон, яка залишає передній план чистим і неушкодженим.

Як вона працює?

Основа технології кеінг (або РІАРА-проектування) полягає в аналізуванні та відділення певного кольору від основної картинки і заміні його на будь-яке зображення за допомогою програми для відеомонтажу.

Чому саме зелений або синій?

Вважається, що хромакей –  це зелений екран, але насправді колір немає ніякого значення, головне, щоб він був однотонним та об’єкти в кадрі не містили такого ж кольору. У вас з’являться порожнини та просвіти, якщо елемент одягу буде включати в себе колір фону, а яскраво-зелений колір обраний в якості базового просто тому, що рідко зустрічається серед кольорів об’єктів кадру.

Хромакей допоможе перенести вас в будь-яке місце і створити будь-який ефект. Можна відправити героя в космос та в небеса.


       Детальніше        

Записатись на курс


Світлини курсу “Відеомонтаж”