Figma – дизайн майбутнього!

Figma – дизайн майбутнього!

Figma – хмарний інструмент, який дає можливість вести спільну роботу над проектом відразу декільком фахівцям в реальному часі.

Figma сьогодні займає позицію №1 в списку інструментів сучасного Web (UI) дизайнера – це актуальний векторний дизайн інтерфейсу сайтів і мобільних додатків, революційна система “розумних” компонентів для створення адаптивних дизайнів, інтерактивних прототипів, це колосальне прискорення і полегшення подальшої роботи з макетом для верстальника та програміста, це командна робота над дизайном, контроль версій і багато іншого.

Це конкурентний аналог Sketch Mac OS, працює під Windows і доступний взагалі на будь-якій платформі.

Як і багато років тому, Photoshop здатний впоратися із завданням, що має відношення до графіки, але не до дизайну в цілому!

Місце Photoshop в сучасному веб-дизайні – створення растрових колажів і обробка фото для сайтів і додатків з урахуванням специфіки веб-розробки, адаптивності, оптимізації та інших нюансів веб-сфери.

Web-студіям сьогодні потрібен UI-дизайн, а не красиві картинки. Легкі векторні елементи, а не растрові монстри.

Web-дизайнер 2020 – UI фахівець, а не піксель-оформлювач.

Figma об’єднує в собі все найкраще, що відбувалося зі світом інструментів UI-дизайну за останні кілька років: це передові якості від Sketch, Zeplin і InVision в одному крутому продукті.

Figma має як браузерну версію так і десктопний додаток!

Figma допомагає створювати прототипи інтерфейсів, дизайни сайтів, ілюстрації і векторну графіку, це дизайн-мислення зі створення сайтів – аналітика, прототипування, налаштування сіток, візуальна комунікація.

Чіткі межі між digital-професіями в дизайні стираються. Ще пару років тому, компанії набирали вузьких фахівців, але сьогодні знову повертаються до «універсалів», які поєднують кілька суміжних навичок.

«Це продуктові дизайнери, які розуміють аудиторію і продукт – як UX-дизайнери, вміють створювати зручний інтерфейс – як UI-дизайнери, і до того ж можуть зверстати сайт і зробити для нього фото-, відео- або 3D-контент». Figma – інструмент саме для таких фахівців.

PS. На світлинах – дизайни, що розробляють студенти New IT School.