Два ока і три виміри

Два ока і три виміри

Створення красивих текстових написів з 3D ефектами для відео превью, соцмереж або сайтів на занятті курсу “3D-моделювання BLENDER”

3D-моделювання — це процес розробки будь-якого тривимірного об’єкта або поверхні за допомогою спеціалізованого ПЗ, зокрема на заняттях у  New IT School  – це Blender.

3D моделювання дозволяє максимально точно уявити форму, розмір, текстуру об’єкта, оцінити зовнішній вигляд.

3D-моделювання міцно увійшло в наше життя.

Це відмінний інструмент для будівельних організацій, студій дизайну інтер’єру, ювелірних майстерень, промислових підприємств, архітектурної візуалізації, для сучасних систем медичної візуалізації.

Можна виділити три великі галузі, які сьогодні неможливо уявити без застосування тривимірних моделей.

Індустрія розваг

Це фільми, анімація і 90% комп’ютерних ігор. Всі віртуальні світи і персонажі створені за допомогою одного і того ж принципу – полігонального моделювання.

Промисловість

3D-моделювання застосовують в машинобудуванні, будівництві, архітектурі та інших напрямках промисловості.  В тривимірному вигляді можна розробляти різного роду конструкції, плани житлових, громадських приміщень, будівельні вироби, різні декоративні вироби та інші продукти інженерного характеру.

Медицина

3D-технології зробили справжню революцію в медицині. За допомогою 3D-моделювання, 3D-сканування і 3D-друку стало можливим створювати медичні вироби, максимально адаптовані під індивідуальні особливості людини.

3D-сканери та 3D-принтери в хірургії та стоматології сьогодні – звичайна практика. Нові технології дають можливість виготовляти макети органів і кісток, створювати 3D-моделі і виконувати високоточний друк на 3D-принтері протезів, імплантатів, ортопедичних устілок та інших виробів.

3D Modeling – надзвичайно перспективний напрямок.