Випуск курсу “Web design” 17+

Випуск курсу “Web design” 17+

Вища освіта значно підвищує шанси на працевлаштування в будь-якій сфері діяльності, починаючи від найпростіших професій і закінчуючи керівними посадами.
Дилема сучасної освіти в Україні полягає в тому, що не всі працюють сьогодні саме за тією спеціальністю, заради якої п’ять років майже кожен день «гризли граніт науки». Майже 30% людей в Україні не можуть знайти роботу за спеціальністю.

Причин даної ситуації досить багато:
• робота за фахом в більшості випадків не є фінансово привабливою;
• обраний сегмент ринку праці перенасичений і знайти роботу за фахом дуже важко. В останні роки спостерігається перенасичення ринку випускниками економічних та юридичних спеціальностей;
• отримана спеціальність не подобається людині, адже не завжди при виборі своєї майбутньої професії ми можемо критично оцінювати свої здібності, а тим більше визначати зв’язок між здібностями і бажаннями;
• побудувати кар’єру в своїй сфері досить складно;
• робота за фахом передбачає високий рівень стресу;
• знайти першу роботу досить проблематично без досвіду роботи. Але ця проблема відходить на спад. Все більше компаній переорієнтовуються на молодих фахівців, яких «підлаштовують» під свої умови. Це обгрунтовується давно відомою істиною: навчити простіше, ніж перевчити.
Стартувати вдруге у бажаному виші дорого як у фінансовому плані, так і в плані часу і моральних сил.
Також не всі навчальні заклади показують тонкощі вузьких професійних IT напрямків.
? Шанс на отримання профільної IT освіти саме від менторів-практиків, що принесе моральне і фінансове задоволення, плюс мотивацію на заняття справою, що подобається + портфоліо для отримання першої роботи дають профільні професійні курси New IT School.