Переконання на користь Java

Переконання на користь Java

✔️ JAVA – одна з найпопулярніших мов програмування, до даного моменту залишається на лідируючих позиціях в світі, плюс професія програміста дуже затребувана.

✔️ Популярність Java пояснюється ефективністю, універсальністю, портативністю і захищеністю технологій.

✔️ Java – мова з відкритим вихідним кодом.

✔️ JAVA – це потужне ком’юніті і підтримка.  У світі величезна кількість Java-розробників.  Кожен – зацікавлений в розвитку цієї модної об’єктно-орієнтованої мови програмування і готовий ділитися досвідом.

✔️ Кросплатформеність Java дозволяє створити додаток, а потім розгорнути його на будь-якому девайсі

– сервері

– комп’ютері

– смартфоні

– смарт-годиннику або фітнес-браслеті

– розумних домашніх гаджетах

– промислових роботах

– банкоматах

– медичних приладах.

Використання Java в реальному житті:

✔️ Перш за все, Java – це мова, яка використовується для серверних додатків у великих корпораціях.  Тобто дуже широко її застосовують в банках і інших великих компаніях, серверна частина Google також написана на Java. Java прекрасно підходить для розробки корпоративних додатків в будь-якій галузі – від фінансів до медицини.

✔️ Java використовується для організації та оптимізації роботи сайтів, серед яких eBay.com, Amazon.com, Facebook.com.

✔️ Java активно використовується для розробки Web-додатків, зокрема, велика кількість web-додатків державних, страхових, освітніх і оборонних установ написані на Java.

✔️ Один із найпопулярніших напрямків Java – це Android програми.  Якщо у вас телефон на Android, то всі програми в ньому написані на Java з використанням інших технологій. Java використовується в Gmail, Minecraft,… Android додатках. Популярність додатків для Android породила попит на розробників.

✔️ Також на базі Java трудяться приставки, принтери, веб-камери, медичні прилади, автомати для оплати парковки, кухонні прилади і багато іншого.