Корпоративне навчання

Корпоративне навчання

Рівень розвитку компанії та її успіх прямо пропорційно залежить від компетентності співробітників. Для компаній стає все більш важливим не просто підвищення кваліфікації працівників, а навчання конкретним “корисним знанням” (useful knowledge), важливим умінням і навичкам, що необхідні для здійснення професійної діяльності на конкретному робочому місці. Такі знання більш затребувані, ніж академічні, тому що вони спрямовані на кінцевий результат та приносить економічну вигоду.  Підготовка персоналу нового типу вимагає нових форм навчання, однією з таких форм є корпоративне навчання.

Вперше корпоративне навчання застосувала компанія McDonald’s, для якої було важливо навчати своїх працівників, щоб ідеологія фірми була однакова у всіх країнах, де представлена ​​ця торгова марка. Цей досвід також використовували компанії Coca-Cola, Motorola, Procter&Gamble і багато інших провідних виробників зі світовим ім’ям.

Керівництво компанії приймає рішення для корпоративного навчання, встановлює цілі і завдання, визначає коло учасників процесу навчання, його вигляд і спосіб проведення.

Дякуємо за співпрацю Комунальне підприємство “Вінницька транспортна компанія”, банк ПАТ«КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»,  ТОВ “Прантекс” – компанію, що займається продажею фармацевтичного обладнання, будівельноу компанію “Svarog Development”, що обрали  New IT School!  Бажаємо компаніям  більш ефективного виконання працівниками службових обов’язків, розвитку та впровадження нестандартних ефективних рішень!

Світлини з корпоративного навчання та отримання сертифікатів працівниками Комунального підприємства “Вінницька транспортна компанія”, ТОВ “Прантекс”, будівельної компанії “Svarog Development”

Запрошуємо компанії на навчання та підвищення професійного рівня працівників.