Чому Web-програмування?

Чому Web-програмування?

Лідерську позицію світового рейтингу ІТ-професій очолюють Front-End та Back-End розробники. До 2025 року, за прогнозами експертів, популярність даної професії зросте ще майже на 30%, адже запит на створення сайтів, лендінгів, інтернет-магазинів, мобільних додатків зростатитиме.

Відомий вислів Біла Гейтса пророкує майбутнє «Якщо вас немає в Інтернеті, вас немає в бізнесі».

Інтернет – це безмежна сила. За кілька годин в інтернеті люди можуть дізнатися про десяток компаній, зробити дюжину покупок і про все це повідомити сотням людей.

На Facebook людство витрачає близько 14% свого часу. Додаємо інші соціальні мережі, новинні сайти, онлайн-ігри і, особливо, YouTube.

Інтернет – найкращий майданчик для реклами та піару.

Власний сайт дозволяє не тільки заявити про себе і безпосередньо заробляти гроші, але і підкорювати серця людей. Що ви думаєте про екологію, не напишеш на вивісці офісу, що у вас працюють професіонали і просто хороші люди, не напишеш на вітринах магазинів, але це можна написати у власному сайті.

Тому Web -програмісти завжди будуть затребуваними.

Чому Web-програмування у юному віці? Адже саме цей напрямок створює унікальну ситуацію успіху, дає впевненість у власних силах, допомагає визначитись з професійним напрямком розвитку.

А ми вітаємо нових членів нашої команди –Web програмістів. Навчаючись у New IT School (Vinnytsia, Ukraine) на курсі «Web програмування»,  ви отримаєте фундаментальні знання з розробки сайтів.  В результаті ви зможете розробити і опублікувати в інтернеті не тільки власний сайт, але й володітимете необхідною базою для розвитку в даній сфері, яка згодом може стати Вашою професією.