Навчайтесь сучасно! Курс “Web development” (17+) 9.02.19

В останні роки відбуваються еволюційні зміни web-технологій, мови програмування для web розвиваються з неймовірною швидкістю і здається, що часом за новинками просто нереально вслідкувати. Щодня з’являються нові методи та web-рішення.

На сьогоднішній день верстка не обмежується лише знаннями HTML та СSS. Розробник web сайтів повинен вміти організувати своє робоче середовище, розробляти адаптивну верстку для відображення на мобільних пристроях і вміти реалізувати всі дизайнерські рішення у вигляді динамічних елементів, написаних на JavaScript та продумати всі деталі, щоб сайт працював коректно на будь-яких пристроях.

JavaScript служить потужною та стабільною основою для багатьох сучасних web -додатків та web -сайтів. З допомогою JavaScript можна просунути UX додатки на новий рівень і додати багатий набір функцій та різні високофункціональні компоненти.

На світлинах сміливі студенти Vinnytsia IT School, що не бояться надшвидких еволюційних Web-змін, адже готові працювати, навчатись, удосконалюватись та ловити “на льоту” знання та практичні уміння від крутого, амбіційного та сучасного тренера, який володіє найновішими web-технологіями.

Навчайтесь по-сучасному. Для вас навчальний курс “Web development” (17+)

Детальніше