Шлях Web-розробника (02.02.19)

Шлях Web-розробника (02.02.19)

Шлях Web-розробника складний, непередбачуваний та насичений працею.

Створення сайтів – це ключові вміння в XXI ст. Із вмінням створювати сайти можна прийти до чого завгодно – свого власного бізнесу, створення сайту для своєї улюбленої справи, свого інтернет-магазину і, нарешті, омріяної професії web-розробника та створювати сайти на замовлення.

Однією з обставин, що підвищує інтерес до web- розробки, полягає в швидких змінах. Завжди є щось нове для вивчення, і web-спільнота завжди придумує способи, як вирішити нові завдання та все поліпшити, прискорити і зробити набагато ефективніше.

В майбутньому web-розробникам доведеться освоювати ще більш захоплюючі можливості.

Наприклад, засіб Service Workers, один з кращих способів створення додатка на основі web-технологій, здатних працювати в автономному режимі.

На підході й інші більш досконалі засоби на зразок CSS Level 4 Selectors – нові підходи до адаптивного web -дизайну.

І нарешті, на горизонті з’явились ще більш грандіозні зміни, пов’язані з появою протоколу HTTP2 – і всі передові напрацювання можуть бути просто викинуті на смітник.

Тобто, web – не для людей, які люблять просте, безтурботне життя, а саме для людей, які прагнуть змін, знань та розвитку.

А нашим web-розробникам-випускникам ми бажаємо успіху, не здаватись, а удосконалюватись. І з цеглин, що закладені на курсі “Web development” (17+) побудувати web-дім та удосконалити обрану нішу.

Ми переконані, що розважливий підхід до розробки проектів плюс освоєні методики і технології дозволять вам створювати адаптивні web -конструкції для сайтів з високими показниками швидкості роботи, гнучкості і легкості в підтримці, у яких буде приголомшливий зовнішній вигляд, незалежно від пристроїв, з яких їх будуть відвідувати.