Програмування відкриває перспективи на майбутнє

Програмування відкриває перспективи на майбутнє

Якщо підліток захоплюється математикою, інформатикою та сучасними технологіями — він може спробувати свої сили у Python та відкрити величезні перспективи на майбутнє.

?‍?Програмування саме по собі дуже захоплююче заняття, а програмування на Python цікавіше вдвічі, оскільки в цій мові існує багато різних способів реалізації одних і ти х же функціональностей.

?‍?Програмування на Python або будь-якій іншій мові – це не вища математика, тут багато залежить від ступеня сформованості ваших навичок.  Якщо ви цілеспрямовано почнете писати код  на Python, то ці навики незабаром поповнять ваш набір.

⌛Python —мова програмування без зайвого синтаксису.  Читання і простота дизайну – дві основні причини його величезної популярності.

Як говориться в дзені Python:

⌛Гарне краще, ніж потворне.
Явне краще, ніж неявне.

Якось Гвідо ван Россум, засновник Python, зауважив: “Код читають набагато частіше, ніж пишуть”.  Можна витратити кілька хвилин або навіть цілий день на написання фрагмента коду, наприклад, який відповідає за автентифікацію користувача.

Написавши його раз, уже не писатимеш його знову, але неодмінно перечитуватимеш.  Цей шмат коду може залишатися частиною проекту, над яким ведеться робота.  Щоразу, повертаючись до цього файлу, будеш згадувати, що робить цей код і для чого ти його створював.  Тож легкість читання коду дуже важлива.

Приємного програмування!