Процес досягнення мети

Процес досягнення мети

Більшість людей думають, що розслаблення, тихий відпочинок роблять їх щасливими. Такі люди хочуть менше працювати і більше часу хочуть відпочивати. І вони глибоко помиляються.

Насправді, щастя – це натхнення, стан, коли людина повністю захоплена цікавою справою, в якій максимально можна реалізувати свій потенціал, даний стан можна назвати потоком.

Найкращі моменти в нашому житті – це не пасивні розслаблюючі часи, найкращі моменти, як правило, трапляються тоді, коли тіло та розум людини натхненно працюють, щоб створити щось, що потребує зусиль та варте уваги. Саме у найщасливіші моменти люди повністю занурені у складні завдання, шляхом особистих зусиль та творчості.

Процес досягнення мети впорядковує свідомість, оскільки людина змушена концентрувати свою увагу на виконанні поточного завдання, відсікаючи все, що не відноситься до справи. Моменти подолання складнощів і боротьби з ними породжують переживання, які приносять людині найбільшу радість. Досягнувши контролю над своєю психічною енергією, витрачаючи її на виконання усвідомлено обраних цілей, людина стає більш складною, більш багатогранною особистістю. Удосконалюючи свої навички, кидаючи виклик все більш складним завданням, людина безперервно розвивається.

Усі наші студенти максимально захоплені  ІТ курсами, викладаються на 100% на кожному занятті, тому, однозначно, отримують задоволення від процесу навчання та розвитку.

PS. На світлинах студенти курсу “Advanced Graphic Design” (17+)