Чому комп’ютерна графіка?

Чому комп’ютерна графіка?

Надзвичайно популярний напрямок у New IT School – “Графічний дизайн” з 11 років.
Старт нових груп.

❗Чому саме комп’ютерна графіка?

✳ Це заняття, що стимулюють інтерес до інформаційних технологій. Приходить розуміння, що можна не просто сидіти в соціальних мережах типу TikTok та Instagram, не просто дивитись відео в YouTube про блогерів, а самому створювати цікавий графічний контент. Для того, щоб навчитись щось створювати самостійно – потрібно практикуватись, не читати, не дивитись як створюють інші, а самому створювати дизайн.

❇ Це заняття, що підсилюють почуття власної значимості та віри у власні сили. Це досвід – “Я можу”, “У мене виходить”. Для успішного результату потрібне бажання, готовність працювати та наполегливість. Без успіху – немає впевненості і немає руху вперед. Кожне заняття з графіки дає явний результат та створює ситуацію успіху.

Хорошим плюсом для навчання на курсі є аналітичні здібності при засвоєнні матеріалу, користувацький досвід роботи на комп’ютері.

В результаті ви зможе редагувати і покращувати фотографії, створювати колажі, ретушувати, малювати свої власні іконки та логотипи, створювати анімацію, обкладинку для свого Youtube-каналу, графіку для соціальних мереж…