Web-розробники нового покоління 15.03.18

Web-розробники нового покоління 15.03.18

Сьогоднішня Web-мережа є динамічною, швидкою, адаптивною, оптимізованою для мобільних пристроїв, готовою для сучасного споживача. Сучасний Web-розробник має неймовірну здатність пірнати з зав’язаними очима в інформаційне перевантаження і не тільки вижити, але і зробити з цього готовий продукт – сайт, мобільний додаток. Дуже важлива частина веб-дизайну і розробки – це зручність використання.

Все більше і більше послуг виходять в Інтернет та використовують переваги онлайн-інструменту. Ми бачимо розумні, швидкі і сильні веб-додатки, які більш схожі на програмне забезпечення, ніж на звичайний сайт.

Web-розробник нового покоління придумує свої власні макети, базуючись не на тому, що виглядає круто, або на те, що робили інші в минулому, а створює щось нове, сучасне, звертаючи особливу увагу на основні концепції створення сайтів:

  • використання знайомих та звичних користувачеві стандартів, які може зрозуміти кожен користувач: іконки, вказівники для дії, напряму руху (кнопка пошуку, іконки соціальних мереж…);
  • допомога відвідувачам сайту у прийнятті швидких рішень, обмежуючи варіанти вибору і призначення сайту реалізується максимально;
  • використання візуальних підказок, у вигляді підчеркувань, акцентуванні на конкретних деталях;
  • зворотній зв’язок є ключем до успіху будь-якого сайту. Простота у всьому. Коли користувач натискає на поле введення, потрібно виділити його. Коли користувач натисне кнопку, потрібно змінити її вигляд, коли користувач неправильно заповнює елемент форми, потрібно не просто використати яскравий червоний текст, що говорить: “Ви переплутали”, а потрібно допомогти вирішити проблему.

Web-розробка тісно іде в ногу з інтуітивною користувацькою логікою, з продумуванням кроків наперед. Тому Web-розробник, як і розробник ігор, стратег та інтелектуал. Але не хвилюйтесь якщо ви не відчуваєте в собі таких якостей – все можна розвинути, головне бажання та досвід!

На світлинах наші зосереджені та наполегливі web розробники, яких веде до мети креативний, творчий та перспективний тренер Українець Ірина Володимирівна. Ми віримо в вас!