“Web development ” (17+).

Якщо у вас є бажання стати web-розробником і ви не навчаєтесь або не навчались за спеціальністю близькою до інформаційних технологій, тоді вам варто задати собі запитання “Чи потрібно вам взагалі IT?” Якщо вам в школі математика давалася краще, ніж гуманітарні науки, якщо вам подобається проводити багато часу за комп’ютером, якщо вам хочеться завжди розвиватись і вивчати щось нове, тоді навчальний курс “Web development” вам підійде.

Стрімкий розвиток  інформаційних технологій сприяв появі професії web-розробника. Рейтинг найбільш затребуваних і високооплачуваних IT-професій очолює саме Web-розробник. Переконатися в потребі професії веб-програміста легко. Досить зайти на будь-який онлайн-сервіс з працевлаштування.

32% компаній шукають співробітників на job-ресурсах, 27% – через професійні соціальні мережі типу Linkedin і за рекомендаціями, 22% IT-компаній вважають ефективним способом – розміщення вакансій на власному сайті та 19% – це ханти співробітників «зі шкільної лави» , тобто запрошують на стажування талановитих студентів, відстежують медалістів і олімпіадників, влаштовують конкурси для студентів і так далі.

Останній спосіб – найважчий, адже на даний момент академічна освіта інертна і не встигає за новим динамічним розвитком, тому рівень підготовки студентів після вузу дуже низький і суть не в знаннях мови програмування, а в слабкості системного мислення та знань алгоритмізації.

Щоб стати професійним веб-розробником – потрібні знання, а не спеціальніть в дипломі.

Під веб-розробником роботодавець зазвичай розуміє універсального фахівця full-stack.

Full-stack це front-end- і back-end-розробка. Розробники front-end забезпечують створення зовнішнього вигляду сайту (порталу, проекту). Back-end-розробка включає в себе тіньову внутрішню сторону ресурсу. Але, незалежно від спеціалізації, веб-програміст повинен мати повний набір знань:

  • верстка,
  • браузерна мова програмування,
  • серверна мова програмування,
  • мова для роботи з базами даних,
  • фреймворк.

ІТ еволюція та технічний розвиток диктують свої умови перед професіоналами даної сфери. Тому ІТ-шники ніколи не перестають вивчати нові технології та використовувати їх у проектах. Якщо ви готові до постійних змін та розвитку, тоді ІТ  та навчальний курс “Web development ” (17+) для вас.

Детальніше