За кадром- курс “Фотографія”

За кадром- курс “Фотографія”

Це був насичений курс «Фотографії», в процесі якого студенти нашої школи мали можливість перейняти досвід і проявити себе в ролі майбутніх фотографів.

Під час навчання вони були однією великою сім’єю. В рамках нашого курсу вони не тільки навчалися і застосовували отримані знання на практиці, а й проводили чудові осінньо-зимові вечори в фотостудіях, на яскравих прогулянках мальовничою Вінницею, за затишною обробкою фото в стінах Vinnytsia IT School.

Курс проводила талановита, цілеспрямована Ірина Мельничук, вона знає всі тонкощі професії фотографа, вміє грамотно і професійно подати свою майстерність. Ми щасливі, що в команді Vinnytsia IT School фахівці, які готові вкладати душу в загальну справу.

Наші випускники освоїли основи професії та отримали практичні навики роботи з з Adobe Photoshop, Adobe Lightroom, основи роботи з фотокамерою, основи композиції та побудови кадру. Ми віримо, що ви взяли відмінний старт і попереду величезна кількість перемог і нових досягнень. Пишаємося вами і чекаємо на нових курсах.