Візуальне програмування – перший крок

Візуальне програмування – перший крок

Курс “Візуальне програмування” з використанням англійської мови, базується на захоплюючому ігровому середовищі, що використовується у всьому світі для навчання дітей основам програмування.

Даний курс адаптований для дітей від 6 до 10 років.

Це цікаво! Задіяні найцікавіші напрямки саме для дітей. У програмному середовищі для дітей відкрито безліч можливостей: створення власних проектів, презентацій, анімацій, простих ігор і малювання в графічному редакторі. Кожен урок – нові вміння і нові знання.

Даний курс вчить дітей основам кодування за допомогою розвиваючих ігрових завдань. Використовуючи блоки з командами, вони створюють набір візуальних конструкцій з програмування. При цьому розвивають креативне та творче мислення, логіку  та навчаються виконувати послідовні дії, притаманні алгоритмізації.

Це корисно! Ваша дитина розвивається. А вчитель допоможе і підкаже.

Також – це соціалізація! Живе спілкування з однолітками. (За бажанням, можна працювати онлайн і також зберігаються всі відео та практичні завдання в навчальному середовищі для домашнього опрацювання)

Що вивчається на курсі “Візуальне програмування”:

  • Траєкторія руху, вибір, цикли, умови, змінні, функції;
  • Покрокове освоєння механіки створення ігор і програм;
  • Побудова та аналіз алгоритмів, проблеми і завдання, шляхи їх рішень, проведення обґрунтувань.
  • Практика вирішення логічних і математичних завдань;
  • Використання аудіо, анімування об’єктів, логіка створення ігор.

Заняття побудовані таким чином, що після проходження даного курсу діти зможуть впевнено орієнтуватися в базових поняття програмування, створять захопливі ігри, що додасть певності у власних силах.