Безмежні можливості дизайну

Безмежні можливості дизайну

Дизайн сьогодні – основна сила будь-якого digital-продукту та бізнесу.

💡Графічний дизайн – це унікальний вид мистецтва, це візуальні повідомлення від короткого рекламного блоку до багатосторінкового видання, це творча діяльність, заснована на синтезі мистецтва і точного прагматичного розрахунку, ціль якого – збагачення візуального комунікаційного простору.

👩‍💻 Photoshop та Illustrator є частиною системи Adobe, принципи та розуміння роботи з растровою та векторною графікою, робота з об’єктами та прошарками полегшує вивчення, розуміння і застосування в творчій діяльності інших продуктів Adobe:

Premiere Pro, After Effects, Character Animator, Adobe XD та Animate, адже компанія Adobe розробила єдине середовище, в якому всі програми і об’єкти можуть вільно взаємодіяти один з одним.

👍Гуд ньюз для творчих дітей. Старт курсу в новому навчальному році “Графіка та дизайн”.  Маст хев для роботи з графікою – Photoshop та Illustrator. Приходьте та випробуйте свій творчий потенціал та  фантазію.

👨‍💻Курс “Графіка та дизайн” спонукає дітей полюбити навчатись, розвиватись та творити.
А творчість – це завжди експерименти, це здатність ризикувати, можливість порушувати правила і робити помилки, це корисний розвивальний досвід, впевненість у свої силах та самостійність.

☝️І пам’ятайте, кожне заняття – хороше, навіть якщо у вас щось не виходило.  Найгірше заняття – це те, яке ви не відвідали.