Старт курсу “Дизайн інтерфейсів UI/UX” 2018 р.

Старт курсу “Дизайн інтерфейсів UI/UX” 2018 р.

Старт нового напряму у Vinnytsia IT School – “Дизайн інтерфейсів UI/UX”. Вітаємо з початком навчання наших UI/UX-дизайнерів та розбираємось в термінолонгії.

В сучасному технічному середовищі терміни UI (user interface / користувацький інтерфейс) і UX (user experience / досвід взаємодії) стали фігурувати досить часто.

UI або UX – це завжди дизайн, це неоціненна частина будь-якої розробки, що орієнтується на клієнта.

UI-дизайнер створює інтерактивні проекти, фокусується на візуальних інструментах вашого сайту або програми: кнопки, меню, іконки, колір, текст.., тобто елементи, які безпосередньо пов’язані з взаємодією користувача і системи. Такі елементи є фантастичними інструментами, що впливають на роботу користувача, але вони лише частина глобального завдання. На UX впливає безліч факторів – маркетинг, швидкість експлуатаційної якості, колірна гамма, бренд, індивідуальність, клієнтська підтримка, встановлені очікування, фінансовий підхід, візуалізація і тд.

Не існує UI без UX, як і UX без UI, це взаємозв’язані терміни.

UI/UX дизайнери повинні гарантувати, що ваш сайт зручний для користувача, інтуїтивно зрозумілий, на ньому легко орієнтуватися і знаходити необхідну інформацію. Коли дизайн не є очевидним для користувача, це може негативно вплинути на продуктивність і трафік вашого веб-сайту.

UI є частиною UX. Мета обох – поліпшити, спростити, зробити зручніше. Але, хоч ці терміни і тісно пов’язані, вони аж ніяк не синоніми. Ви можете мати відмінний UI, але жахливий UX, і навпаки. Дизайнери, в основному, займаються саме UI. Тому дизайнерам потрібно звертати більше уваги на UX і розширювати свій фах дизайнера до проектувальника, аналітика та маркетолога, щоб досягти максимального результату.

Яку інформацію ви, як замовник, повинні надати UI/UX дизайнеру?

  • Інформація про вашу компанію або галузь.
  • ТЗ вашого проекту: як і для чого.
  • Ваша цільова аудиторія.
  • Огляд того, що роблять ваші конкуренти.
  • Відомості про ваш бренд, включаючи тон, стиль і рекомендації з дизайну.
  • Узгодити терміни виконання проекту і терміни тестування проекту.
  • Узгодити бюджет проекту.

Тому можна переконатись, що UI/UX designer – це професія, за якою майбутнє.


Детальніше про курс

Записатись на курс