Випуск “Web development” (17+)  23-27.06.18

Випуск “Web development” (17+) 23-27.06.18

Вітаємо наших студентів з вдалим стартом в напрямку Web-розробки, вони відчули, що їх покликання – це створювати сайти, приносити користь людям, зберігати дорогоцінний людський час, адже кожен сайт –  це своєрідний віртуальний співробітник, який відповідає на всі запитання користувачів сайтів. Він приділяє увагу кожному клієнту і оперативно надасть необхідну інформацію. Сайт може бути майданчиком для продажів, причому в цілодобовому режимі, може проводити рекламні кампанії, просувати певний товар чи бренд, може містити комплексні рішення в області менеджменту, фінансів, оптимізації бізнес-процесів.

Експерти ринку праці та футурологи вважають, що найперспективніші професії пов’язані саме з інтернет-технологіями, тому нашим web-розробникам знайдеться місце в просторах ІТ. Перші їх сайти уже побачили світ. Молодці! Завжди розвивайтесь та приносьте користь людям!

Величезна подяка викладачу – Українець Ірині Володимирівні, за повноцінну віддачу, за ентузіазм, за наполегливу працю. Наші студенти встигли подружитись з викладачем, тому легка меланхолія, це як атрибут кожного підсумкового заняття.

Особливо пишаємось перемогами наших студентів. Саме під час навчання студент Vinnytsia IT School Олеськів Роман – лікар, що допоміг з’явитися на світ більше 200 немовлятам, створив  для Вінницького міського клінічнго пологового будинку №2, в якому працює, офіційний сайт, адресу якого розміщено на офіційному сайті Вінницької міської ради

Офіційна інформація на сайті Вінницької міської ради

Вінницький міський клінічний пологовий будинок №2

Тому аплодисменти Роману – подвійні.

Наші дорогі студенти, ми бажаємо вам успіхів, натхнення, цікавих проектів, а завжди цікава, нестандартна, творча професія уже з вами.