Випуск “Web development” (17+)  23-27.06.18

Випуск “Web development” (17+) 23-27.06.18

Вітаємо наших студентів з вдалим стартом в напрямку Web-розробки, вони відчули, що їх покликання – це створювати сайти, приносити користь людям, зберігати дорогоцінний людський час, адже кожен сайт –  це своєрідний віртуальний співробітник, який відповідає на всі запитання користувачів сайтів. Він приділяє увагу кожному клієнту і оперативно надасть необхідну інформацію. Сайт може бути майданчиком для продажів, причому в цілодобовому режимі, може проводити рекламні кампанії, просувати певний товар чи бренд, може містити комплексні рішення в області менеджменту, фінансів, оптимізації бізнес-процесів.

Експерти ринку праці та футурологи вважають, що найперспективніші професії пов’язані саме з інтернет-технологіями, тому нашим web-розробникам знайдеться місце в просторах ІТ. Перші їх сайти уже побачили світ. Молодці! Завжди розвивайтесь та приносьте користь людям!

Величезна подяка викладачу – Українець Ірині Володимирівні, за повноцінну віддачу, за ентузіазм, за наполегливу працю. Наші студенти встигли подружитись з викладачем, тому легка меланхолія, це як атрибут кожного підсумкового заняття.

Наші любі студенти, ми бажаємо вам успіхів, фортуни, а завжди цікава, нестандартна, творча професія уже з вами.