Project Manager (PM) IT-проєктів

Project Manager (PM) IT-проєктів

IT-сфера є важливим  економічним фронтом України та продовжує працювати над відновленням і зростанням ІТ-бізнесів, що залишилися на плаву; продовжує сплачувати податки, підтримувати, займатись благодійністю для армії, переселенців та якісно виконувати свою роботу.

New IT School (Vinnytsia, Ukraine) презентує всім оптимістам, що мають стальну силу волі та мега наполегливість, новий курс “Project Management & BA”.

Навчатись можна в аудиторії або ж онлайн – в реальному часі з допомогою платформи zoom, плюс всі матеріали занять зберігаються в навчальному середовищі.

Хто ж такий Project Manager (PM) IT-проєктів? Менеджер ІТ-проєкту координує, документує та призначає завдання для команди проєкту, а також надає команді керівництво та підтримку, щоб проєкти виконувались за графіком та в рамках бюджету.

PM допомагають компаніям перетворювати плани на відчутні результати. Основний обов’язок та відповідальність PM — довести ідею замовника до реалізації в установлений термін.

Курс містить також основи бізнес-аналізу, що досліджує область продукту, аналіз мети, перевірку вимог бізнесу, вирішення бізнес-проблем за допомогою smart data та бізнес-аналізу.

Що ви отримаєте після проходження курсу?

  1. Знання основних методологій, які застосовуються в аутсорсинговій та продуктовій розробці програмного забезпечення.
  2. Практичні навики роботи з інструментами управління проєктами.
  3. Уміння вести проєктну документацію.
  4. Відповіді на основні запитання для проходження співбесіди в ІТ-компаніях.
  5. Розуміння принципів взаємодії з командою розробки та ведення проєктів у складних умовах.

 

Тренер курсу: Dmitriy Polezhaev – Program Manager IFS Ukraine, 6 років досвіду роботи з  проєктами та продуктами, пов’язаними з маркетинговою аналітикою, автоматизацією бізнес-процесів та запуском інновацій на ринок.

Запис на курс розпочато.

       Детальніше        


Записатись на курс