Потужний листопад

Потужний листопад

Старт одразу трьох професійних курсів для дорослих 17+ 😎

⏰ХІТ! 👇🏼👇🏼👇🏼

💻QA Manual (17+)

QA-фахівець – це професіонал із забезпечення якості, діяльність якого спрямована на поліпшення процесу розробки ПЗ, запобігання дефектів і виявлення помилок в роботі продукту. QA (Software Testing and Quality Assurance) дослівно як тестування програмного забезпечення та забезпечення якості. Професія тестувальника ідеально підійде дуже відповідальним, уважним людям, які надають значення деталям. Переважна більшість вакансій вимагають знання English. Тренер курсу Senior Quality Control Engineer (Software testing) в одній з кращих IT-компаній України, досвід тестування – 12 років.

       Детальніше        


💻Web development (17+)

В курсі вивчається адаптивна верстка, HTML5, CSS3, Bootstrap, Vanilla JS, jQuery, Node.js, Express.js, MongoDB, Vue.js, Vuex, Axios, інструменти автоматизації плюс основи BackEnd. Викладач працює в IT-компанії, має досвід роботи у web-studio, hosting-компаніії, досвід розробки проектів іноземних замовників – WW Studio & OurVDS & Freelance.  

       Детальніше        


💻Web design (17+)

Все навчання проводиться на базі Figma. Figma сьогодні займає позицію №1 в списку інструментів сучасного Web (UI) дизайнера – це актуальний векторний дизайн інтерфейсу сайтів і мобільних додатків, революційна система “розумних” компонентів для створення адаптивних дизайнів, інтерактивних прототипів, це колосальне прискорення і полегшення подальшої роботи з макетом для верстальника та програміста, це командна робота над дизайном, контроль версій і багато іншого. Web-designer – одна з найбільш затребуваних професій в IT-індустрії. Актуальні підходи до навчання, робота над реальними проектами.

       Детальніше        


Форма для реєстрації

Записатись на курс