MS Office. Літній інтенсив (11-17 років)

MS Office. Літній інтенсив (11-17 років)

icon-07 
Тривалість 36 занять – 3 міс. (3 зан/тижд. по 1 год)
icon-08 
Вік дитини 11-17 років
icon-09 
Викладач Мельнічук Людмила Василівна Іваненко Лариса Василівна
icon-11  
Вартість/міс 1080 грн 900 грн/міс
icon-10 
Графік Пн.,Ср.,Чт.14.30-15.30
icon-13 
Старт
3 червня 2019 Запис на навчання

Office – це пакет прикладних програм, розроблених компанією Microsoft для вирішення багатьох завдань, пов’язаних з інформаційними технологіями.

Даний курс навчання, необхідний кожній сучасній особистості:

  • створення структурованих документів MS Word з блок-схемами, зображеннями, таблицями;
  • створення інформативних, бізнесових, навчальних презентацій в Power Point з посиланнями та відео;
  • створення електронних таблиць MS Excel та застосування їх в економічній, математичній, науковій сферах;
  • використання навчальних ресурсів Інтернету, он-лайн сервіси для навчання та розвитку в Інтернеті,

Оволодівши даним курсом, ви будете кваліфіковано використовувати комп’ютер в будь-якій сфері діяльності та впевнено працювати в сучасних офісних програмах, використовувати програми та онлайн сервіси для навчання, розробки власних проектів.

Інтенсивність навчання –  3 рази на тиждень по 1 год (3 міс.)

Навчальний план


Текстовий редактор Word
Інтерфейс програми. Створення документа. Правила введення та редагування тексту. Завантаження та зберігання документа. Форматування тексту. Форматування абзаців. Вставка спеціальних символів.Табуляція. Створення і редагування фігурних надписів. Робота з малюнками. Створення та оформлення надписів. Колонки. Границі і заливка. Буквиця. Списки. Створення та редагування таблиць. Колонтитули. Стилі та структура документа.  Друк документів.
Створення презентацій PowerPoint
Призначення презентації. Інтерфейс програми. Створення та оформлення слайдів. Макети слайдів. Дизайн слайдів і презентацій. Шаблони. Ефекти анімації. Додавання музики та відео в презентації. Використання діаграм та блок-схем. Використання гіперпосилань. Налаштування демонстрації презентацій.
Робота в електронних таблицях Excel
Інтерфейс програми. Введення, редагування і зберігання даних. Форматування ЕТ. Робота з листами. Робота з діапазонами комірок. Абсолютне, відносне посилання. Числові формати даних. Використання прогресій. Робота з формулами. Використання функцій. Графіки. Діаграми. Умовне форматування. Робота зі списками. Сортування даних. Упорядкування і фільтрація даних. Обробка таблиць. Налаштування зовнішнього вигляду таблиць. Друк листів.
Сервіси Google
Створення облікового запису Google. Електронна пошта. Управління інтерфейсом електронної пошти. Google Диск. Робота з документами: Документ. Малюнок. Презентація. Google Диск. Робота з документами: Форми і таблиці відповідей. Хмарні сервіси для зберігання інформації.

Набір на навчання відбувається постійно. Навчання починається по факту набору групи. Час та дні проведення занять можуть обиратися за домовленістю усіх учасників групи.

Учні формуються в групи по 6-10 осіб за віком. Для кожного – персональний ноутбук.

Документ про закінчення курсів:
Сертифікат Vinnytsia IT School відповідного навчального курсу, що підтверджує термін навчання та отриманий рівень знань


Залиште заявку, натиснувши на кнопку “Записатись на курс”, оповіщаючи нас про Ваше бажання навчатись в Vinnytsia IT School, і наш адміністратор обов’язково Вам зателефонує.

Записатись на курс