Про IT-розвиток. 26.05.19

Про IT-розвиток. 26.05.19

Навчання Vinnytsia IT School цікаве в першу чергу молоді, що стежать за технічним прогресом, які розуміють, що за комп’ютерним світом – сьогодення і майбутнє.

ІТ професії входять в десятку найбільш затребуваних і високооплачуваних професій у всьому світі. Фахівці даної області користуються великим попитом і здатні працювати як у компаніях, так і займаючись бізнесом.

Студенти, які пройшли навчання у Vinnytsia IT School отримали знання, які забезпечать їм гарантований швидкий старт і розвиток.

Знаючи концепції програмування та розвиваючи своє аналітичне і креативне мислення, студенти зможуть розкрити свої навички в різних сферах від програмування та інженерії до games-розробки.

Але потрібно пам’ятати одну істину.

Будь-яке зростання може бути в глибину або ж в ширину.

Зростання в глибину – це про фокусування.

Обираєте один напрям  і доводите навик до абсолютного ідеалу.  Відсікаєте все зайве, тому що розумієте, що резервуар не бездонний і рано чи пізно він наповниться. При цьому можна зануритися настільки глибоко, що втрачається можливість адаптуватися під прогрес і нові технології.

Зростання в ширину про охоплення.

Обираєте різні напрямки  і доводите навики до необхідного або достатнього рівня. Виходить людина-оркестр (може і розробити дизайн, і  зверстати, і запрограмувати, і рекламну кампанію налаштувати). Знаючи багато, можна відкрити безліч дверей. Недолік такого підходу в розпиленні, женешся за купою зайців, в результаті виходить багато середніх результатів.

PS. На фото програмісти-випукники-2019. Наші розумні програмісти, не бійтеся ставити великі цілі та будьте впевненими в собі.

Дякуємо, Ветров Віталій Вікторович, за те, що вкладаєте душу в кожне заняття з програмування, що навчаєте не тільки програмуванню, а й реаліям життя і роботи майбутнього ІТ-шника.


       Детальніше        

Записатись на курс


Світлини курсу “Програмування на C ++”