Hour of Code – Програмування з усім світом

Hour of Code – Програмування з усім світом

Міжнародний захід  Hour of Code (Година коду) відбувається щороку на початку грудня. Наймолодші програмісти Vinnytsia IT School щороку програмують разом з усім світом.

Година коду має шалену популярність через її унікальний формат, який допомагає кожній дитині відчути себе програмістом. За одну годину за  зрозумілими інструкціями кожна дитина напише код і відразу побачить результат своєї роботи.

Година Коду організована публічною некомерційною організацією Code.org та спрямована на популяризацію інформатики. Захід підтримують всесвітньовідомі організації та компанії Microsoft, Apple, Amazon та багато інших..

Hour of Code  –  Vinnytsia IT School 14.12.2019

«Вивчайте інформатику. Змінюйте світ» – такий слоган розміщено на офіційному сайті Години коду, що являється глобальним рухом у 180+ країнах. Наймолодші програмісти Vinnytsia IT School також програмують разом з усім світом. У 2019 році Година коду присвячена штучному інтелекту.

Hour of Code  – Vinnytsia IT School 8.12.2018

Лише за одну годину можна переконатись, що інформатика дуже цікава, творча, креативна, доступна для будь-якого віку, незалежно від попередніх знань.

Дякуємо нашому відповідальному викладачеві Чорбі Тетяні Олегівні за пізнавальну ГОДИНУ КОДУ.

У 2018 р. захід відбувався 3-9 грудня  в рамках тижня комп’ютерних наук у всьому світі.