Курс “Графіка та дизайн”(11+ р.) для творчих дітей

Курс “Графіка та дизайн”(11+ р.) для творчих дітей

?В епоху digital дизайнерські навики дуже важливі.

?Розпочати своє залучення до світу графічного мистецтва слід з програм пакету Adobe – Phoptoshop та Illustrator.

?Комп’ютерна графіка стала невід’ємною частиною багатьох професій: творчих і технічних. Комп’ютерна графіка є синтезом творчості і технічних досягнень людства, що дозволяє придумувати і фантазувати за допомогою техніки.

?Графічний дизайн – це володіння графічними редакторами, це відчуття гармонії предметів в просторі, а також зоровий і інтелектуальний досвід, що вимагаює активної роботи свідомості.

?На заняттях курсу “Графіка та дизайн”11+ студенти розкривають свій творчий потенціал і вчаться втілювати на екрані свої ідеї та фантазії за допомогою графіки.

? Курс “Графіка та дизайн”(11+ р.) від New IT School для творчих дітей.

? В курсі вивчаються графічні редактори Photoshop та Illustrator.

? Мільйони користувачів використовують Photoshop та Illustrator для створення дизайнерських робіт.

⛳Illustrator – один з найвпливовіших векторних графічних додатків всіх часів – він дозволяє створювати графіку для брендування – логотипи, іконки, ескізи, типографіку і складні ілюстрації для друку, Інтернету, інтерактивних, відео і мобільних пристроїв.

⛳Adobe Photoshop – найпопулярніший професійний графічний редактор з багатим набором інструментів і функцій, він дозволяє зробити правильну тонову і колірну корекцію зображень, в ньому легко створювати дизайнерські проекти на професійному рівні.

? Будь-який сайт, рекламні та телевізійні студії, фотографи, дизайнери, фахівці з відео, використовують для роботи Photoshop та Illustrator, вирішуючи широкий спектр завдань.

✅ В курсі вивчаються інструменти та можливості популярних графічних редакторів.