В основі кожного винаходу лежить творчість.

В основі кожного винаходу лежить творчість.

У будь-який, навіть найповсякденнішій ситуації, завжди можна знайти творче рішення. Кожен з нас здатний до винахідливості і креативності.
Креативність відкриває цілий всесвіт можливостей. Розвиваючи творчий потенціал, замість перешкод ви отримаєте мотивацію та нестандартні рішення.

⭕ Новатори завжди домагаються успіху у всіх областях. Однак в школі не вчать творчому підходу до вирішення проблем, він навіть не вважається умінням, яке можна опанувати.
На жаль, стійке переконання, що ідеї дешеві, досить поширене.
Через такі думки розробники вважають важливішою свої професію, ніж професію дизайнера, оцінюючи нижче дизайнерські навики.
Це знецінює значення творчості і це абсолютно неправильно.
Дуже часто можна почути ще більш оманливі переконання, що IT – це тільки програмування та розробка.
Сфера інформаційних технологій багатогранна і трудяться в ній абсолютно різні фахівці.
?‍? Під IT-фахівцями сьогодні розуміють досить велику групу професіоналів, чия сфера діяльності пов’язана з інформаційними технологіями. Так називати себе можуть і web-дизайнери, і інтернет-маркетологи, і project менеджери, і аналітики BigData, і QA тестувальники, і менеджери з просування в соціальних мережах, і системні адміністратори, і фахівці з машинного навчання і дизайнери в тому числі.
Потрібно пам’ятати одну істину: в основі кожного винаходу лежить творчість.
Тому творчі курси New IT School націлені розвивати креативність та нестандартний підхід.
⭕ Мозок – це творча машина і всередині кожного з нас ховається творчий геній.
Творчість, як і гімнастика, заняття складне і залежить від великої кількості факторів, таких як знання, мотивація і навколишнє оточення.